Катаючись у черкаських маршрутках і тролейбусах, можна виграти смартфон (ВІДЕО)

Розраховувався у транспорті за допомогою QR-коду – виграв сучасний смартфон. Черкащанин Володимир серед перших отримує цінний подарунок. Телефон нового покоління у нього з’являється завдяки безпрецедентній акції "ПриватБанку".

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "Можливість отримати мобільний телефон. Для цього потрібно просто кататися у маршрутках та тролейбусах і розраховуватися через "Приват24", купувати квитки по кюар коду. Жодної реєстрації! Тільки купуєте та катаєтеся!"

Володимир Марущук, житель м. Черкаси: "Один із передових банків України. Ще з студентських років карта і по сьогоднішній день так. Їхнім обслуговуванням повністю задоволений і жодних нарікань немає".

Завдяки співпраці "ПриватБанку" та місцевих перевізників, черкащани отримали альтернативу звичайному способу оплати. У зручності та вигідності послуги з перших днів її впровадження переконався й Володимир.

Володимир Марущук, житель м. Черкаси: "Побачив у транспорті майже з перших днів. Зразу ж почав розраховуватися. Підкупило те, що повертають другий квиток, це дуже зручно, тому що користуюся транспортом щодня. Їжджу на тренування. І не треба з собою готівку носити. Це дуже зручно, практично в ногу з часом".

Для участі в акції реєстрація не потрібна, необхідно лише сплачувати проїзд через мобільній додаток Приват24, відсканувавши QR-код. Акція діє до 21.11.2017 р. Щомісяця кожен сотий пасажир, який оплатив проїзд за допомогою QR-коду та з картки Mastercard, отримує винагороду в розмірі 100 грн. на рахунок Бонус Плюс.

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "Ми повертаємо кошти за другий квиток кожного дня. Тобто ви поїхали на тренування. Повернулися з тренування. Розрахувалися по кюар коду, так як це зробив наш переможець, і за другу поїздку "Мастєркард" із "ПриватБанком" вам повернули кошти. Але ви можете не тільки повернути гроші, а й виграти телефон. Ще два щасливих власника і ще, крім цього, чотири клієнти отримали по 100 гривень. Кожен 1000-ий клієнт отримує 100 гривень на бонусний рахунок".

Черкащани, що розраховуватимуться у транспорті за допомогою QR-коду, мають змогу виграти ще два сучасні смартфони. Втім, на цьому переваги клієнтів "ПриватБанку" не закінчуються. Структура подбала й про найменших черкащан.

Володимир Добровольський, керівник бізнесу платежів та переказів Черкаського ГРУ "ПриватБанку": "Цікава звістка для наший юніорів. До нового року вони катаються взагалі безкоштовно. "ПриватБанк" та "Мастєркард" повертають гроші за всі квитки. На карти батьків. Тому,дітки, встановлюйте "Приват24", оформлюйте карти юніора і катайтеся у транспорті".

Сьогодні послуга безготівкового розрахунку доступна у понад сотні маршрутках Черкас. Переконатися у зручності та вигідності QR-оплати може кожен містянин. До всього – ще й стати щасливим власником сучасного смартфону та низки бонусів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут