Грошам – горе?!

Протистояння між кредитними спілками та ошуканими вкладниками триває.
Останні, доведені до відчаю, сьогодні пікетували Черкаську обласну прокуратуру. Вкладники не ймуть віри, що розслідування дадуть результати. Мовляв, вони вже мають гіркий досвід по спілці «Добрі гроші», де досудове слідство призупинене. Наразі кримінальні справи за фактом привласнення коштів порушені лише проти трьох кредитних спілок. Подробиці зустрічі пікетувальників із очільникам владних та силових структур дивіться у сюжеті Марини Лук’яненко.

Ошукана вкладниця: «Ми зібралися тут, щоб розповісти про свій біль, це ж справжній крик душі, це ж більше терпіти не можна».
Вигуками «ганьба» стареньку підтримують усі ошукані вкладники. Під стінами обласної прокуратури вони зібралися, аби «забрати те, що по праву належить їм». Микола Іванович повернути власні гроші намагається вже рік. Термін депозиту збіг ще у жовтні минулого року. Нині останні надії чоловік покладає на справедливе українське правосуддя.
Микола Василенко, вкладники кредитної спілки «Федерація»: «Хочемо надіятися, що ми не бидло і що люди у цій будівлі поставляться до нас як до людей. Щоправда, не віриться».
Пані Альбіна прийшла на пікет теж за грошовим вкладом. Він у бабусі чималий – 23 тисячі гривень. Жіночка відкладала гроші впродовж 4-ох років. Нині Альбіна Іванівна не має ані грошей, ані здоров’я.

Альбіна Іванівна, ошукана вкладниця: «Боюсь в лікарню йти, бо там же зразу аналізи й гроші потрібні, а мені їх не повертають».
Чекаючи на обласного прокурора, ошукані вкладники розпочали діалог з міліцією. Натовп пікетувальників скандує: «Геть Лісового! Геть Лісового!…».
П’ять хвилин голосного скандування – і обласний прокурор з народом, розповідає ошуканим черкасцям останні новини по справах кредиторів.
Микола Лісовий, обласний прокурор: «По «Імперії», «Федерації», «Експресії» та «Фортеці» розслідувані справи активізовано, на сьогодні декілька людей затримано. Наша позиція однозначна: крадії повинні сидіть у тюрмах».
Нагодився до пікетувальників і новопризначений начальник ГУМВС України в Черкаській області Микола Лушпієнко.
Микола Лушпієнко, начальник ГУ МВС України в Черкаській області: «Я чекаю на Вас кожного дня і всіх запрошую прийти до мене і вирішити усе цивілізовано, тому що ми цивілізовані люди».
Пан Лушпієнко пообіцяв пікетувальникам, що найближчим часом справи по кредитних спілках буде розкрито.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net