Французькі свині на золотоніській фермі

Французькі свині на золотоніській фермі. У селі Крупське Золотоніського району після реконструкції урочисто відкрили свинокомплекс «Золотоніський бекон». На підприємсті, побудованому за новітніми технологіями свинарства, утримується 15 тисяч голів свиней французької селекції. На «оглядини» сучасного комплексу запросили керівників області і району та журналістів.

До відкриття оновленого комплексу його працівники ретельно підготувалися. Кульки, червона стрічка, поважні гості. Останні не приховували свого захоплення цим підприємством.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Я говорив: наш ключ до успіху – інвестиції, технології, сильні менеджери. Сьогодні ми все це маємо на найсучаснішому свинокомплексі області».
Після урочистого перерізання стрічки запрошені вирушили на екскурсію оновленим підприємством. Сьогодні тут застосовуються прогресивні технології вирощування свиней компанії Франс Гібрид, приміщення обладнані автоматизованою технікою, усюди впадає в око «євростандарт».
Галина Дубовик, директор ТОВ «Золотоніський бекон»: «Ми маємо результати, як в Європі. У цьому, мабуть, і є наша унікальність».
З підприємства гості переїхали до населеного пункту. Спочатку поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам. Потім – взяли участь у святкуванні Дня сільського господарства. Запрошений до слова очільник області Олександр Черевко говорив про проблеми і здобутки галузі регіону. Він

зазначив, що Черкащина може пишатися цьогорічним урожаєм. Валовий збір зерна в області сягнув трьох мільйони тонн. Повернувшись то теми розвитку тваринництва, він навів невтішну статистику.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «У Данії 5 мільйонів людей і 25 мільйонів свиней. У нас інша картина – 47 мільйонів населення і десь сім мільйонів свиней було на 2005 рік».
Нестабільність, а подекуди і відвертий занепад свинарства, голова облдержадміністрації пов’язує з прорахунками Уряду.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Пам’ятаю 2006 рік. Ми зробили ривок збільшили поголів’я на 60 тисяч в області, та Уряд почав розпочав імпорт, відкриття кордонів».
Після виступу губернатор вручив найкращим хліборобам села грамоти від обласної влади.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут