Депутати поділили кошти

Бюджетники матимуть зарплату, лікарі – вакцину, категорійні діти – новорічні подарунки. Міська рада розподілила близько двадцяти п’яти мільйонів гривень дотації з державної скарбниці. Нагадаємо, на початок цього року у місцевому бюджеті не вистачало коштів на два фонди заробітної плати бюджетникам. На це скарбниці міста бракувало сорока мільйонів гривень. Унаслідок економії владі вдалося вдвічі скоротити цю суму. На минулій сесії головний фінансист міста Наталія Джуган зауважувала, що грошей на грудневу зарплату бюджетникам все ж немає. На допомогу прийшла держава. Хто скільки отримає з дотації – дивіться у наступному сюжеті.

На порядку денному позачергової сесії єдине питання – внести зміни до бюджету. Напередодні обласна рада виділила місту близько двадцяти п’яти мільйонів гривень на зарплати бюджетникам. Головний фінансист міста пропонує депутатам направити на ці потреби двадцять один мільйон шістсот тисяч гривень. За рахунок решти зменшити закріплені нереальні доходи. Це потрібно, аби збалансувати бюджет.
Наталія Джуган, директор Департаменту бюджетної політики МВК: «Є загроза нарахувати працівникам бюджетних установ зарплату, але гарантій, що 100 % розрахуємося, ми дати не можемо».
Зекономлені цьогорічні кошти на заробітній платі апарату управління та енергоносіях, у сумі це близько чотирьох з половиною мільйонів гривень, Наталія Джуган пропонує витратити на нагальні потреби. Серед них і закупівля вакцини для медиків, і капремонт ліфтів у лікувальних закладах.

Наталія Джуган, директор Департаменту бюджетної політики МВК: «Для того, щоб виїжджали швидкі допомоги гарантовано потрібно 150 тисяч. Пропозиція надійшла від розпорядника коштів. Виконком підтримав таку пропозицію».
Окрім цього, пані Джуган пропонує перерахувати до резервного фонду міста триста тисяч. Зараз там усього п’ятсот гривень. А ще виділити кошти на допомогу та новорічні подарунки категорійним дітям. Після нетривалого обговорення запропоновані зміни до бюджету підтримала більшість депутатів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут