Черкаську мережу терміналів самообслуговування поповнили "вуличні" та "пачкові" ТСО

Нещодавно ПриватБанк став встановлювати зовнішні термінали самообслуговування вуличного типу. Таких "вуличних" терміналів в Черкаській області вже 8 й мережа продовжує зростати. Тепер для здійснення більшості банківських операцій не треба навіть заходити у відділення – все можна зробити самостійно і в будь-який зручний час доби.

А нещодавно мережа 430-ти терміналів ПриватБанку поповнив й "пачковий" термінали. Такі "пачкові" ТСО можуть приймати за один раз пачку до 80 купюр різного номіналу. Найближчим часом ПриватБанк, орієнтуючись на потреби своїх клієнтів, планує встановити такі термінали у великих магазинах міста.

На даний момент скористатися зручністю терміналу ПриватБанку, що приймає готівку, пачкою, черкасці можуть за адресою Чигиринська, 60/2 (автосервіс "АИС-Черкаси").У вересні буде встановлений ще один додатковий пачковий термінал у районі бази ОПС.

"Це дуже зручно для тих наших клієнтів, що самостійно вносять готівку, адже не рідко це великі об’єми купюр, і поповнення терміналу займає деякий час – каже керівник напрямку розвитку та контролю банкоматної та термінальної мережі Черкаської філії ПриватБанку, Роман Тихонов. – Ми дбаємо про час наших клієнтів й прислуховуємося до їхніх побажань, тому інновації нашого банку супроводжують нас постійно".

На сьогоднішній день в терміналах самообслуговування можна робити 90% банківських операцій. Самстійно можна отримати всі найпопулярніші послуги: поповнити мобільний телефон, свою або будь-яку іншу пластикову карту, оплатити комунальні платежі та рахунки за Інтернет, телебачення, погасити кредит або відкрити депозит, купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч, а також отримати або відправити переказ та ще багато інших корисних банківських сервісів.

Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. У їх ефективності та зручності переконується все більше людей. Ви самі можете легко розібратися, як зробити необхідну операцію за допомогою сенсорного екрану терміналу. Але навіть якщо Ви заплуталися в меню і функціях пристрою, то завжди зможете звернутися за допомогою до Інтернету, де на сторінці ПриватБанку зможете побачити відеоролик з необхідними інструкціями.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net