Черкащина європеізується!

Технічно допомогти українській інфраструктурі зебезепечити якість продукції та послуг планує Європейський Союз. Його представники презентували на Черкащині новий проект. Він має посприяти підвищенню рівня безпеки продукції та послуг в Україні, поліпшенню показників української економіки у сфері виробництва товарів і послуг, що відповідають європейським стандартам та нормам. Детальніше – у сюжеті далі.

Україна та Європейський Союз активно товаришують. Про це свідчить статистика 2003-2007 років. Торговий обіг між нашою країною та ЄС протягом цього періоду зріс вдвічі. У 2007 році 27 країн Європейського Союзу забезепечили 30% експорту та 45% імпорту України. Це робить ЄС основним торговим партнером України.
Віктор Білоусов, директор ДП «Черкасистандартметрологія»: «Нині ми є повноправними членами СОТ і мріємо про повноправне членство і в ЄС».
Нині в Україні, як і у Європі, назріла нагальна потреба у реформуванні системи технічного регулювання. Основне завдання якої – забезпечити безпечність товарів.
Стефанос Іоакімідіс, керівник групи виконання проекту (Греція): «Наприклад, якщо у вас є електрочайник, треба обов’язково зважати на той ризик, що він може вдарити струмом. І нам слід запобігти цьому, визначити рівень ризику, це новий підхід».
Ключові характеристики нового підходу у тому, що система пов’язана із

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net