Черкащина приймала інвесторів з енергогенеруючої компанії

Недобудовану Чигиринську атомну станцію поки що не чіпатимуть. Підстав для будівництва атомного об’єкта немає. Черкащина забезпечена енергією повною мірою. Такий висновок зробила Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом». Фахівці оглянули Канівську ГЕС, а також майданчик недобудованої Чигиринської атомної станції. У рамках інвестиційної програми черкаські чиновники запропонували співпрацю з енергогенеруючою компанією. Що зацікавило інвесторів, знають наші кореспонденти.

Черкащина – перспективний регіон, переконував керівників «Енергоатома» губернатор Сергій Тулуб. Попри те, що в області низький рівень розвитку інфраструктури та ціла низка соціально-економічних проблем. Облдержадміністрація розробила інвестиційні проекти, варті уваги.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Ми намагались зацікавити «Енергоатом» в тому, що в нас є гарні інвестиційні проекти на території Черкащини. Ми хотіли б, щоб із нами попрацював такий потужний колектив».
Компанія «Енергоатом» справді потужна. Вона є оператором усіх діючих атомних електростанцій країни. Про можливості атомної енергогенеруючої компанії Сергій Тулуб знає з власного досвіду. У свій час він був її керівником. Губернатор переконаний: співпраця з компанією стане реальним поштовхом для розвитку Черкащини. Найбільш інвестиційно-привабливими є економічні, соціальні, медичні та санаторно-курортні проекти. У перспективі – розвиток енергетичних.

Юрій Недашковський, президент НАЕК «Енергоатом»: «Серед тих питань, які ми сьогодні обговорювали, були, звичайно, і енергетичні проекти. Звичайно, дуже такі далекі перспективи. Але, щоб перспектива стала реалізовуватись, починати слід вже сьогодні».
У цьому напрямі вже є перші кроки. Делегація «Енергоатома» оглянула Канівську ГЕС, а також зацікавилась майданчиком недобудованої Чигиринської АС. На сьогодні економічних підстав для будівництва на цій території ядерного об’єкта немає, каже президент «Енергоатома» Юрій Недашковський. Зараз відбувається перевиробництво енергії. Однак у недалекому майбутньому, за словами фахівців, на Черкащину чекають великі енергетичні перспективи.
Юрій Недашковський, президент НАЕК «Енергоатом»: «Ми вивчаємо зараз усі майданчики для нової забудови. Я хотів би, так би мовити, на власні очі ознайомитись із цим майданчиком. Наскільки він перспективний із погляду можливого в майбутньому тут ядерного будівництва».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут