Бюджетники отримають доплати

Освітяни, медики та бібліотекарі вже у січні отримають усі надбавки, визначені відповідними постановами Уряду. На цьому під час селекторної наради із головами облдержадміністрацій наголосила Прем’єрка Юлія Тимошенко. Глава Уряду зазначила, що ці надбавки передбачені у проекті бюджету на 2010 рік і є обов’язковими. Для своєчасного проведення виплат – вже з 1 січня Прем’єрка направила у регіони відповідні роз’яснення.

З 1 січня цього року вчителі шкіл, викладачі ПТУ, технікумів та інтернатів отримуватимуть надбавки до посадового окладу у розмірі 20%. Медпрацівники матимуть надбавки за стаж від 10 до 30%. Надбавку в розмірі 50% від окладу, згідно з постановою Уряду від 1 жовтня минулого року, матимуть і бібліотекарі. Прем’єрка Тимошенко зауважує: усі ці виплати мають бути здійснені у повному обсязі. Їх несплата – невиконанням прямих постанов Уряду.
Контроль над своєчасною виплатою надбавок Юлія Володимирівна доручила Мінфіну. Потому Прем’єрка додала: «звітувати про хід справи відповідальні особи будуть їй особисто».
За словами Прем’єрки, Держказначейство за дорученням Уряду додатково вже перераховує на ці цілі дотацію у розмірі 1-го мільярда гривень. На 500 мільйонів гривень цього року збільшені і дотації місцевим бюджетам.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут