Бюджет Черкас: “Говорити про розвиток міста немає підстав…”

Бюджет 2010 року спонукає чиновників шукати шляхи оптимізації видатків. Як і минулоріч, департамент фінансової політики прогнозує дефіцит бюджету. Найбільше не вистачає коштів сфері охорони здоров’я. Медиків не лише відправлять у неоплачувану двотижневу відпустку, а й скоротять кількість ліжко-місць. Великих стратегічних проектів теж не буде. Все, на що може розраховувати місто, то це на капітальний ремонт центральних вулиць і побудову трьох нових. Дорожні роботи виконуватимуть за рахунок муніципальних облігацій. Більше про міський бюджет 2010 у сюжеті кореспондентів ВІККА-НОВИН.

Міський бюджет ухвалили швидко, через два тижні після державного, розповідає директор Департаменту фінансової політики Наталія Джуган. Але цифри не тішать чиновників. Місто, як і минулоріч, шукатиме додаткові кошти та створюватиме шляхи оптимізації бюджету.
Наталія Джуган, директор департаменту фінансової політики МВК: «Цього року порядок доходів до бюджету має перекрити всі ризики. Вони виникли від недосконалого прогнозування Міністерства фінансів України».
Найбільш невтішна ситуація в охороні здоров’я. Відповідний департамент уже звернувся до губернатора забрати під своє крило кілька спеціалізованих відділень, які перебувають на балансі міста, але мають обласне значення.

Минулоріч у такий спосіб вдалося зекономити два з половиною мільйони. Щоб знайти вісім, яких цьогоріч не вистачає охороні здоров’я, доведеться оптимізуватися більшими темпами. Мова йде про 10 відділень. Без цього галузь лише «жеврітиме», стверджує Олег Стадник.
Не менш стурбований директор Департаменту економічної політики та розвитку міста Павло Карась.
Павло Карась, директор департаменту економічної політики та розвитку МВК: «Говорити про розвиток міста немає підстав у такій ситуації».
Мова йде про підвищення в 4 рази податку з власників транспортних засобів. Поки уряд розглядає цю пропозицію, ремонт доріг робитимуть за рахунок муніципальних облігацій.
У місті поремонтують центральні вулиці та збудують 3 нові дороги. Це всі стратегічні плани Департаменту розвитку. Трохи коштів піде на ремонти шкільних дахів та реконструкцію мосту в парку 50-річчя.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут