Акції Tesla виросли в ціні на 20% лише за добу після трьохтижневого здешевлення

Для американського виробника електрокарів 2020-й ознаменувався низкою досягнень. Так, після кількох прибуткових фінансових кварталів поспіль наприкінці грудня акції компанії увійшли до індексу S&P 500, що спричинило подальше зростання їх ціни на біржі. Tesla вдалося майже на 100% втілити в життя план на рік — поставити 500 тисяч автівок (фактична кількість дорівнює 499 500).

Загалом за 2020 рік цінні папери виробника електрокарів подорожчали більш ніж на 730%. На 31 грудня 2020 року акції Tesla https://ffin.ua/stocks/TSLA коштували близько $706. Наприкінці лютого — на початку березня практично весь технологічний сектор на фондовому ринку США демонстрував зниження. Втім, 9 березня акції подорожчали одразу майже на 20% — до близько $680 за штуку. Востаннє приріст такого рівня спостерігався рік тому, 3 лютого 2020 року.

На котирування Tesla впливає не лише загальний стан економіки та настрої на ринку, а й інформація щодо успіхів чи проблем самого емітента. Так, зростанню курсу могла сприяти й новина про збільшення продажів електрокарів у Китаї.

Як інвестувати з України?

Інвестори, що вирішили вкласти в акції іноземних емітентів, мають скористатися послугами зарубіжного брокера. Клієнти «Фрідом Фінанс Україна» ffin.ua мають таку можливість, адже компанія є частиною міжнародного холдингу, який має філіал і в Європі.
Усе, що знадобиться, — залишити заявку на сайті або через контакт-центр, отримати консультацію, відкрити брокерський рахунок (на який переводяться кошти для здійснення операцій на біржі) та розробити власну стратегію інвестування.
Обираючи акції з таким рівнем волатильності, як у Tesla, варто діяти зважено та максимально прискіпливо оцінювати ситуацію на ринку. Аналітичні прогнози та будь-яку потрібну інформацію клієнти Freedom Finance мають можливість отримувати від персонального інвестиційного консультанта. Його допомога є безкоштовною.
Крім того, для тих, хто прагне краще розуміти процеси на фондовому ринку, самостійно обирати для себе фінансові інструменти та збалансовано формувати інвестиційний портфель, є спеціальні навчальні програми — тренінги та курси.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут