100 мандрівників з Черкащини отримали відшкодування завдяки ПриватБанку

За останні 3 місяці черкащани купили більше тисячі авіабілетів загальною вартістю 6 млн грн. Частина авіабілетів була придбана з додатковою послугою до авіаквитка – "Компенсація вартості авіарейсу", що застрахує черкаських мандрівників від авіаускладнень. Послуга дозволяє при затримці або скасуванні рейсу отримати грошову винагороду. Близько 100 мандрівників отримали відшкодування за додатковою послугою завдяки ПриватБанку.

"Унікальність послуги – в тому, що клієнту не потрібно надавати в страхову компанію для виплати ніяких документів, компанія самостійно online отримує дані від аеропорту, – розповідає керівник напрямку масових платежів ПриватБанку в Черкаській області Володимир Добровольский. – Страхова компанія online відстежує ситуацію з кожним авіарейсом. Якщо з рейсом виникне проблема, страхова компанія тут же приймає рішення".

Підключити послугу "Компенсація вартості рейсу" можна автоматично після покупки квитка на сайті bilet.pb.ua, в Приват24 або ж у будь-якому відділенні ПриваБанку. Якщо в момент покупки квитка Ви не змогли підключити послугу, можете це зробити з Архіву квитків. Підключити послугу можна за 48 годин до часу вильоту.

Страховим випадком за послугою "Компенсація вартості рейсу" вважається:

затримка рейсу від 2 до 7-ми годин (компенсація 50% вартості квитка);

затримка рейсу більше 7-ми годин (компенсація 80% вартості квитка);

скасування рейсу (компенсація 100% вартості квитка).

При настанні страхового випадку за послугою "Компенсація вартості рейсу" клієнту нічого робити не потрібно. Страхова компанія самостійно online відстежує ситуацію з кожним авіарейсом. Якщо з рейсом виникне проблема – страхова компанія тут же приймає рішення. Якщо буде необхідна додаткова інформація, страхова компанія зв'яжеться з клієнтом.

При настанні страхового випадку виплату отримає клієнт, який купував квиток, так як він є Страхувальником за договором. Виплата буде зарахована на карту, з якої надходила оплата.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x