Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниЖахливі фокуси Тесли

Жахливі фокуси Тесли

- Advertisment -

Приборкувачі блискавок. Це не назва фантастичного кінофільму. Це реальне заняття кількох російських хлопців. У Москві днями стартувала виставка, на якій на практиці демонструють відкриття видатного фізика Ніколи Тесли. Як крізь живу людину проходить електричний розряд у півтора мільйона вольт – побачите в наступному сюжеті.

У Москві в «Паноптикумі» – музеї наукових відкриттів – представлена виставка «Теслатон». Тут винахідники показують власні конструкції трансформаторів Тесла. А шоу «Мегавольт – Володар блискавок» демонструє всі ці відкриття та винаходи в дії. У кінці XIX століття чиказьці з жахом спостерігали, як Нікола Тесла, тримаючи в руках лампи, що горять, пропускав через себе електричний струм. Тут подібне шоу демонструють у високовольтному полігоні. Його контур захищає глядачів, а спеціальна кольчуга – актора. Усі її ланки запаяні, і Костянтин почувається в безпеці.

Костянтин Холодний, виконавець шоу: «Захисний костюм зроблений за принципом клітки Фарадея. Клітка Фарадея захищає від електромагнітного випромінювання, воно не проникає всередину кольчуги, розряд проходить поверхнею кольчуги та заземляється».

Спочатку для розминки актор ловить блискавки, які виробляє трансформатор Тесла. Потім переходить на спеціальну високовольтну платформу, тут розряди вже виходять з нього – з рук і голови. Він сам керує блискавкою. І це не трюк – напруга досягає півтора млн. вольт. Лампи починають світитися, а деревина запалала. Для глядачів шоу Костянтин – супергерой, кожен хоче доторкнутися до кольчуги та потиснути йому руку.

Даша Сипкова, глядачка: «Це було приголомшливо. Дуже зрозумілі досліди, зрозуміло, як зроблені, але все одно, коли бачиш це живцем!!! Приголомшливо. Дива».

У шоу використовують відкриття Ніколи Тесли про змінний струм і його передавання на відстані.

Святослав Колонін, технічний директор «Паноптикуму наукових розваг»: «Основи для радіопередавання даних заклав спочатку Тесла. Те, що в нас зараз є, – мобільні телефони, телебачення, радіо – все це бере початок від його ідей, його винаходів».

Деякі фізики вважають, що тунгуський метеорит – один із його експериментів із передавання енергії на відстані. Учений зробив близько тисячі відкриттів у різних галузях. Сучасні кулібіни намагаються їх повторити. Зараз вони готують до показу високочастотні трансформатори та котушки власного збору.

Тимур Тікарев, складальник лампової котушки: «Цей пристрій може призначатися для передавання енергії. Це безпечно, якщо не торкатися внутрішніх частин».

Більшість рукописів Тесли втрачені. Можливо, він сам спалив їх на початку Другої світової війни, побоюючись, що великі знання будуть небезпечні для людства.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Через негоду на Черкащині рятувальників викликали 45 разів

9 липня в Черкаській області значно погіршилися погодні умови. Сильний вітер та злива спричинили падіння дерев, конструкцій та опор,...

На Черкащині родинам ветеранів вручили сертифікати на придбання житла (ВІДЕО)

Ще 18 ветеранів російсько-української війни з Черкащини отримали сертифікати на придбання житла. Кошти на рахунки їм уже зараховані. Повідомляє...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас