Новини на ВІККАВіККА-новиниУ Черкасах знов асфальт пішов під землю

У Черкасах знов асфальт пішов під землю

- Advertisment -

У Черкасах знов асфальт пішов під землю. Цього разу на Ватутіна. Обабіч дороги там виникло провалля. Виною тому колектор, що пролягає якраз в тому місці, з’ясували комунальники. Вони вже проклали тимчасовий трубопровід, аби жителі мікрорайону не мали клопотів із каналізацією. Про масштаби аварії Вікторія Курченко.

Асфальт уперше затріщав на Ватутіна ще надвечір у неділю. Просто попід дорогою тут пролягає каналізаційний колектор. Він приймає стоки з чималого мікрорайону. Бо починається аж на Радянській.

Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «Оперативно, в неділю ж eвечері, виїхали бригади. Прокладений був тимчасовий колектор. Змонтований насосний агрегат для того, щоб оперативно відкачувати стічні води повз пошкоджену ділянку. Це все робимо для того, щоби жителі не відчули незручностей».

Цей колектор збудували ще в 70-их. Комунальники його аварійним не вважають. Труби тут, кажуть, міцні, бо керамічні. Мали б служити 50, а то й усі 70 років.

Василь Литвиненко, начальник цеху ВіВ КП «Черкасиводоканал»: «У цьому місці немає ґрунтових вод. Тому, ймовірно, що це був брак будівельників. Труба була розколота, цього просто не помітили, коли прокладали. І зараз це результат».

Нині водоканалівці саме докопуються до пошкодженого трубопроводу. Він під чотириметровою товщею ґрунту. Вулиця поки проїзна.

Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал»: «Після розкопки пошкодженої ділянки ми визначимося з масштабами заміни й обсягами виконання робіт. Плануємо до кінця цього тижня завершити роботи з відновлення колектора».

Дев’ять років тому цей колектор уже тріщав по швах трохи далі звідси. Тоді комунальники замінили аж 70 метрів труб. Цього разу, сподіваються, буде значно менше.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У лікарні помер черкащанин, який отримав поранення під час шахедної атаки на Черкаси

У лікарні помер 58-річний чоловік, який отримав тяжкі поранення під час дронової  атаки на Черкаси 6 травня. Про це...

Власників худоби попереджають про ризик занесення ящуру чи блутангу на Черкащину

Небезпека поширення інфекційних захворювань, зокрема ящуру та блутангу, існує на території України. Про симптоми та небезпеку цих хвороб для...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас