Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниУ Черкасах відзначали родинне свято

У Черкасах відзначали родинне свято

У Черкасах відзначали родинне свято. У дитсадочку № 9 вирішили не чекати офіційного святкування Дня родини – 8 липня. Його, до речі, Президент України запровадив лише минулоріч. Вихователі дошкільного закладу переконують: День родини треба проводити частіше.

Дитячі пісні чутно на весь садочок. Не вщухають тут і танці. Гучно та весело малеча разом із своїми батьками, бабусями та дідусями святкують День родини. Гуляють тут в українських традиціях: у вишиванках, шароварах і віночках. Святкувальники кажуть: сімейні заходи нині вкрай необхідні.

Марина Трочук, мама вихованця ДНЗ «Ластівка»: «Надо ценить то, что мы имеем, нашу жизнь и наших родителей, потому что время бежит очень быстро. Надо ценить каждую минутку, которая есть».

Малеча з неабияким запалом демонструвала свої таланти. Розважала гостей піснями, танцями, віршами та гуморесками. Для своїх найрідніших дітки приготували й дарунки: мед, овес та яблука. Це щоби родина була здорова та міцна. А щастя черкаським батькам приніс справжній янгол.

Володимир Ціховський, батько вихованця ДНЗ «Ластівка»: «Дуже приємно побачити, як діти готувалися, привітали нас».

Не пасли задніх на святі і дорослі. Танок мам із синочками, ліплення вареників із бабусями, конкурси з дідусями – достойна відповідь юним талантам. Найдушевнішим моментом свята стала мамина колискова.

Вихователі дитсадочка переконані: подібні свята зміцнюють родинні зв’язки.

Ніна Яценко, вихователь ДНЗ «Ластівка»: «Дуже важливо дошкіллю і батькам мати щось спільне та взаємне. Чому? Нам треба разом із батьками своєчасно виявити, розвинути в дитині отой потенціал, проростити оте зерно, яке вийшло із землі, дати щось, щоби в подальшому ця дитина могла розвинутися та самостійно існувати».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.

На Черкащині товариш кинув гранату у свого друга

У Смілі 40-річний місцевий житель загинув внаслідок вибуху гранати, яку під час суперечки кинув його товариш. Повідомляє ГУНП у...

Вересень готує Черкащину до зустрічі з осінню

Вересень — це не тільки сонячні й теплі дні. У своєму наближенні до астрономічної осені (22 вересня) він має...

Цікаве:

“Пакунок школяра”: як оформити і де витратити в Черкасах (ВІДЕО)

За програмою “Пакунок школяра” батьки першокласників уже почали отримувати...

ТОП-5 заправок для борщу, які зроблять його приголомшливо смачним

Борщ - одна з найулюбленіших страв української кухні, яку...

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x