Тижневий огляд преси

0

Без грошей тепер в Україну не пустять. Згідно з нещодавньою постановою Кабміну, в’їзд іноземців повинен бути забезпечений грошовими коштами у 20-кратному розмірі прожиткового мінімуму, який встановлений в Україні на день такого в’їзду, з розрахунку на кожен місяць перебування. Щоправда, це правило стосується не всіх іноземців. Про це йдеться в одному з черкаських видань. Про що ще пишуть у свіжих номерах черкаської преси – дивіться у прес-огляді.

«Мобільні» шахраї»
На території Черкащини почастішали випадки, коли шахраї, перевдягнуті у міліціонерів, забирають в людей мобільні телефони. Про це повідомляє видання «Молодь Черкащини». Нещодавно у Городищі спіймали жителя Черкас, який, називаючись міліціонером, забирав у людей мобілки. На рахунку самозванця аж кілька таких шахрайств – п’ять у Городищі, три у Золотоноші та два у Смілі. Нині правоохоронці перевіряють, чи не промишляв цей псевдоміліціонер ще й на території обласного центру.

Фінансовий контроль
Про новинки у митному законодавстві Україні пише газета «Акцент». Відтепер на рахунку того, хто в’їжджає в нашу країну, повинно бути не менше 12 тисяч гривень. Перелік 90 країн, громадяни яких повинні підтверджувати наявність фінансового забезпечення перебування в Україні, затвердив Кабмін. Передусім постанова стосується громадян

Базарна десятина
Чотири з п’яти черкаських базарників обдурюють покупців. В цьому на власному досвіді переконалася журналістка «Вечірки». Вона підрахувала, що за чотири дні покупок її надурили на 34 гривні. Щоб не пошитися в дурні, фахівці радять дотримуватися на базарі деяких правил. Не дозволяти продавцеві самому вибирати вам продукти. Уважно дивитися, скільки заважила покупка. Якщо у продавця ваги десь між товаром або за прилавком, краще взагалі відмовитися від купівлі. І, насамкінець, якщо важать на електронних вагах, слідкувати за тим, яку вартість увів продавець.

Небезпечна вода
Поливаючи город водою зі свердловини, дачниця одержала хімічний опік. Цей випадок описує газета «Черкаський край». Намагаючись з’ясувати, що в тій воді з її власної свердловини, черкащанка ходить по різних інстанціях. Проте її заяви просто «відфутболюють». В той же час люди розповідають, що просочувальний завод, який діяв у Чапаєвці, відходи виробництва виливав просто на землю. Отрута, якою є застосовуваний при цьому креозот, могла вільно потрапити у ґрунтові води. Нині заява черкащанки перебуває у Золотоніській районній прокуратурі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version