Талановита п’ятірка їде представляти Черкащину на всеукраїнському конкурсі «Нові імена»

Талановита п’ятірка. Скрипаль, піаніст, сопілкарка та народні вокалісти. Такий творчий десант цього року відряджає Черкащина до столиці. Відкривати Україні «Нові імена». За честь представляти нашу область на всеукраїнському конкурсі юних талантів змагалися більше тридцяти учасників. Із переможцями регіонального етапу познайомилася кореспондентка ВІККА-НОВИН Ольга Скорик.

Титуловані артисти та заслужені майстри збираються разом, аби привітати талановиту юнь і поділитися з дітьми не лише життєвим досвідом, а й власними роботами. Кажуть, розлучатися з мистецькими виробами їм не шкода.
Олександра Теліженко, заслужена художниця України: «Тут через колір я хочу сказати: блакитний колір – надія, це воля, це небо. І от я їм бажаю успіхів польоту, волі. Хай ніколи не комплексують, пробивають стелю чи злітають, свою дорогу виплекають і нічого не бояться».
Ці побажання Олександра Теліженко адресує п’ятірці талановитих дітей. Саме стільки цьогоріч відібрали на регіональному етапі всеукраїнського конкурсу «Нові імена». Його впродовж 15 років проводить Фонд культури.
Анатолій Волошин, голова регіонального відділення Всеукраїнського фонду культури: «Ми відбираємо кращих. Нам дають квоту 3. А пробуємо і 5-6 «пропихати» (якщо можна так сказати). І в цьому році також. Бо дітей набагато більше обдарованих і таких, щоб відстоювати наш регіон у Києві».

До столиці вражати всю Україну своїм талантом поїде творчий десант у складі піаніста, скрипаля, сопілкарки та двох народних вокалісток.
Манерою співу та голосом сподівається підкорити всеукраїнське журі 14-річна Поля Осипенко. Про перемогу мріє і закоханий в музику скрипаль Євген Журкін.
Женя Журкін, скрипаль, переможець регіонального конкурсу «Нові імена»: «Музика – це мова почуттів. Усю душу намагаюся передати, всі почуття. Якщо сумна, щоб аж сльози на очах бриніли, а якщо весела, щоб аж танцювати хотілося».
Свій дарунок Жені принесла майстриня Ольга Бердник.
Ольга Бердник, народна майстриня: «Ти бачиш навколишній світ в образах музичних. А я його бачу у видимих образах. Моя фантазія створила таке лісове диво, яке до того ж ще й свистить».
Проте найкращим дарунком для 13-річного Жені стала б новенька професійна скрипка.
Леся Рябоконь, член журі регіонального конкурсу «Нові імена України»: «Наверное, преподаватель и Женя постесняются это сказать, но у него очень посредственный инструмент. Если бы нашелся меценат, чтобы ему достойный инструмент подарил, я думаю, у него будут более выдающиеся успехи в музыке».
У компанії юних талантів співачка Катя Борисюк і сопілкарка Катя Баграєва. Побореться за всеукраїнську перемогу й дев’ятирічний піаніст Андрій Мішин.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net