Online TV
Новини на ВІККАВіККА-новиниПівтисячі байкерів звідусіль проїхались Черкащиною

Півтисячі байкерів звідусіль проїхались Черкащиною

- Advertisment -

Тонни заліза та кілограми шкіри в середмісті Черкас. Таким антуражем містян порадували учасники міжнародного мотофестивалю «Дорога на Січ». Півтисячі байкерів із України, Росії та Білорусі вихідними проїхались Черкащиною. В обласному центрі влаштували масову фотосесію та похвалилися автентичними залізними кіньми. Їх бачила Олена Берестенко.

Навала байкерів полонила Соборну площу. Приїхали сюди до півтисячі чоперів. На залізних конях, у шкіряних обладунках, у ковбойському взутті – такий дрес-код учасників мотофестивалю «Дорога на Січ». Його організатори хочуть, аби Черкащина вабила туристів не лише історичним місцинами. Жителів і гостей області тут об’єднують в одну байкерську громаду.

Владислав Фурсов, співорганізатор мотофестивалю «Дорога на Січ»: «Щоби до нас приїздили гості, вивчила черкаську культуру і традиції. Козаки ж раніше не лише воювали, а й подорожували. І знали їх на великих відстанях».

Хто на дорогих спортивних мотоциклах. Хто на байках власного виробництва. Олександр із Городища (у народі просто Шендрик) – на саморобному байку. Своє більш аніж півтонне щастя колоритний мотоцикліст тюнінгує третій рік поспіль.

Олександр Шендрик, байкер: «Тут колесо переднє (одне з найширших серед мотоциклів) зробив мій друг із Києва – Юра Малібу».

Олександра Шуцька, жителька м. Черкаси: «Мне самой хочется посидеть на нем!».

До саморобного мотоцикла у Шендрика – саморобний аксесуар а-ля 80-ті.

Олександр Шендрик, байкер: «У радянські часи це були зварювальні окуляри. Я в них повставляв нові скельця. Одне таке 200 грн коштує».

Подружжя Дудників до Черкас примчало з Полтавщини. Для Романа дружина і за штурмана, і за GPS-навігатор.

Світлана Дудник, дружина байкера: «Слежу за дорогой, за картой, за направлением».

А поки батьки подорожують, удома на них чекає двійко дітей.

Роман Дудник, байкер: «Старшому – 17. Меншому – 7 років. Наступного року купимо ще один мотоцикл і поїдемо вже вчотирьох кататись».

Життя в режимі «назустріч вітру та пригодам» – задоволення не з дешевих, зізнаються гості з Росії. Аби дістатися Черкас, подолали не одну тисячу кілометрів.

Сергій Гавшин, байкер: «Если хороший мотоцикл, то его содержать так же дорого, как и дорогую иномарку. Но это того стоит, на мотоцикл денег не жалко. Особенно, если жена поддерживает начинания мужа!».

Учасників мотозльоту черкасці пригощали короваєм та атакували проханням сфотографуватися на згадку. Після гостин у середмісті Черкас мотоколона рушила на Чигиринщину – до козацьких місць.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкаському зоопарку з’явилося на світ оленятко

У Черкаському міському зоопарку в родині ланей європейських народилося оленятко. Про це повідомили на сторінці Черкаського міського зоологічного парку...

На автомобільних дорогах Черкащини заборонено рухатися вантажівкам

На автомобільних дорогах Черкащини введено тепловий режим. Заборона пересуватися автошляхами стосується транспорту масою понад 24 т. Повідомляє Патрульна поліція...

Цікаве:

Які спортивні добавки справді працюють: правда без маркетингу

Ринок спортивного харчування щороку зростає – разом із кількістю...

Літнє взуття для активних днів: як обрати ідеальні кеди на теплу пору

У літньому гардеробі важливу роль відіграє зручне, дихаюче та...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас