Новини на ВІККАВіККА-новиниОсвітяни вихваляються здобутками!

Освітяни вихваляються здобутками!

- Advertisment -

Українська освіта не потребує великої підтримки держави, головне – їй не треба заважати розвиватися. Такого висновку дійшли освітяни на 17 педагогічній виставці «Сучасна освіта-2010». Цього року свої розробки та досягнення у вигляді п’ятисот робіт на ній представили 104 заклади освіти міста. А оцінити широкий спектр освітніх технологій, оригінальних методик, досягнення гуртків шкіл та закладів позашкілля цього року змогли понад 2 тисячі педагогічних працівників Черкас. І не лише оцінити, а й обмінятися досвідом. Серед цікавих новацій цьогорічної виставки – відеоуроки, які в окремих школах вже використали під час вимушених «карантинних» канікул.

Вчительська професія – це людинознавство, постійне проникнення в складний духовний світ людини, яке ніколи не припиняється. Так вважав відомий педагог Василь Сухомлинський. Черкаські педагоги теж не стоять на місці. Вони вже навчилися постійно відкривати в системі сучасної освіти щось нове. А головне – ділитися інноваційними технологіями та ідеями з іншими педагогами на подібних виставках. Ця – вже 17 у місті. Щороку кожна з них приносить позитивні плоди.
Олександр Лавренюк, начальник управління освіти МВК: «За підсумками минулого року, 85 освітян отримали грамоти, 159 – сертифікати. 201 краща робота була відібрана на обласну педагогічну виставку».
Сьогодні освіта – галузь талановита та цілком самостійна, вважають освітяни.

Олена Фещенко, начальник управління освіти ОДА: «Освіта – це така галузь, яка потребує небагато підтримки, головне, щоб їй не заважали розвиватися».
Микола Шкарабура, заступник міського голови Черкас: «Не заважати – це святий принцип у будь-якій справі, але треба ще й допомагати – добрим словом і баченням вирішення проблем».
Свою самостійність та креативність заклади освіти вже звикли демонструвати. Ось цей відеоурок – своєрідна відповідь спеціалізованої школи №17 незапланованим канікулам під час карантину.
Дмитро Бунякін, директор Черкаської спеціалізованої школи №17: «Кожна школа працює в своїй системі освіти. Тут на виставці є можливість побачити, що пропонують інші колеги, і використати це у своїй роботі».
Найбільше місця на виставці займають роботи майже 2,5 тисяч вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. Представники цього закладу – старожили на виставці. Вони тут вже всімнадцяте. Креативних ідей, а головне – гуртків у центрі більшає з кожним роком. Сьогодні їх вже 43.
Лариса Остапенко, заступник директора ЦДЮТ з навчально-вихованої роботи: «З кожним роком ми вимагаємо усе більше місця, бо досвід педагогів постійно удосконалюється, ці роботи – це і є досвід наших педагогів».
Найкращі роботи та досягнення виставки не залишаться без уваги, запевняють її організатори. Учасників нагородять грамотами та преміями, а найкращі педагогічні ідеї презентують вже на щорічній обласній педагогічній виставці.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Понад 400 школярів Христинівщини пройшли військовий вишкіл на польовому навчанні

У Христинівській громаді відбулися навчання для школярів із базової військової підготовки. Понад чотириста учнів під керівництвом інструкторів навчалися стрільби...

Двоє жителів Канівської громади отримають допомогу на закупівлю дров

Виконавчий комітет Канівської міськради ухвалив рішення надати матеріальну допомогу двом мешканцям громади на придбання дров для опалювального сезону 2025–2026...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас