Нічого хорошого від цієї виборчої кампанії експерти не очікують

Підкуп виборців, голосні популістські обіцянки, брудні технології. Такий прогноз на передвиборчу кампанію дають експерти. Інакше, говорять, за стислі строки кандидати не зможуть забезпечити собі перемогу.

Головна відмінність нинішньої передвиборчої кампанії – стислі строки проведення. Основна інтрига – провладні кандидати. Все інше, говорять експерти, доволі прогнозоване.

Сергій Варич, аналітик Черкаського осередку ГМ «Опора»: «Єдиний інструмент, який можна застосувати за 2 місяці до виборів, щоби перемогти кандидатам, – це будувати піраміду підкупу виборців».

На думку експертів, на руку кандидатам завжди грає фактор довірливості виборців. Мовляв, люди досі не розуміють, у чому полягає робота народного депутата. Тому «клюють» на порожні обіцянки чи разові красиві вчинки.

Тетяна Бойко, експерт із PR Міжнародного інституту гуманітарних технологій: «Транслювати на виборця будуть не питання, які стосуються законодавства, а прості та зрозумілі речі. Приміром, тарифи комунальні чи «вернем все народу!».

Продовжила дискусію черкаська піарниця Марина Волошенко. На її думку, кандидати робитимуть гучні заяви, часом навіть абсурдні. Приміром, про повернення очисних споруд «Азоту» та «Черкаської ТЕЦ» у комунальну власність міста.

Марина Волошенко, PR-директор креативного агентства «ЧеКА»: «Кандидати не часто думають про свою відповідальність перед виборцями, а виборець не розглядає програму кандидати, як певну домовленість між ним і кандидатом. І не очікує її виконання. Тому більшість заяв є популістськими».

Якщо ж говорити про кандидатів, то по 197-му округу, говорять експерти, в Даценка поки що немає рівних конкурентів. А по 194-му залишаються два принципових супротивники – Булатецький і Жуковська. При чому боротьба між ними, сходяться в думці учасники круглого столу, буде не ідеологічна, а особистісна.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net