Міськрада Черкас нарешті відреагувала на події в Україні

Міськрада Черкас нарешті відреагувала на події в Україні. Від Президента та Верховної Ради депутати вимагають відставки уряду та кари для винуватців суботнього побоїща на Майдані Незалежності. А ще – негайного відкликання черкаських беркутівців зі столиці. Таке звернення черкаським обранцям далося вкрай тяжко. Майже чотири години депкорпус конфліктував. Увесь цей час двері до сесійної зали блокували кілька десятків містян, вибірково випускаючи звідти депутатів. Ухвалення ж самого рішення всіляко гальмували регіонали. Дійшло до того, що в перерві вони до непізнаваності змінили вже узгоджений текст звернення – на лояльний до чинної влади.

Ігор Мельников, голова фракції «Партії регіонів» у Черкаській міській раді: «Там четко написано, что мы хотим голосовать. Виктор Федорович озвучил, мы хотим поддержать это. Они в принципе похожие все. Там все пункты есть. Есть проблемы – обсудим. Там все написано. И наши политические оппоненты в принципе о том же».

Олег Ліходькін, голова групи «Партії вільних демократів» у Черкаській міській раді: «Зараз пропонується зовсім інше звернення – розмазали все по тарілці! Щоби не дати оцінку жодній позиції і ухвалити щось таке…».

Наталія Коваленко, депутат Черкаської міської ради (фракція «Батьківщина»): «Ми пішли на поступки заради того, щоб був документи. І фракція «Партії регіонів» все ж таки намагається спотворити цей документ».

Більш детально про те, як депутати звернення писали, – в наступних випусках ВІККА-НОВИН.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут