До кінця року більш аніж на третину зростуть пенсії військовослужбовців

До кінця року більш аніж на третину зростуть пенсіївійськовослужбовців.

Олександр Соловйов воював в Афганістані. Пенсію отримав трохи більше 1000 гривень. Ось уже 21 рік заробляє вантажником, експедитором, охоронцем. У цьому маленькому будинку в Боярці живе з дружиною, дітьми та внуками.

Олександр Соловйов, військовий пенсіонер: «Вислуга років у мене – 20 років. Але розмір пенсії становив 50% від того, що отримує звільнений, що мав ту ж посаду, те ж звання з Української армії».

Борис Жарких теж афганець, десантник. Служив у легендарній ДШБ, що воювала на початку війни.

Борис Жарких, військовий пенсіонер: «Пенсії не підвищували давно. Здебільшого робили перерахунок. Я в ці маленькі суми не вникав, бо працював».

Дмитро Гусак молодший за своїх колег. Але і йому довелося побувати на війні. Дмитро воював в Нагірному Карабасі, відновлював порядок в Азербайджані. Борг Батьківщині звик тільки віддавати. У борг у Батьківщини ніколи не брав. Тому підвищення пенсій у липні стало для нього приємним сюрпризом.

Дмитро Гусак, військовий пенсіонер: «Їхав у маршрутці. Почув про те, що з липня пенсії підвищили. Здивувався, бо на руки отримав звичайну суму. Але я дізнався, що до серпня надбавки виплатять».

Підвищувати пенсії відставникам в Україну будуть в три етапи. З липня їм додали 10%. Ще десять додадуть у вересні. І ще стільки ж до нового року.

Дмитро Гусак, військовий пенсіонер: «Коли платять більше, завжди добре. Сподіваюся, що буде ще краще, коли я побачу гроші в руках».

Дмитро Гусак, Олександр Соловйов, Борис Жарких і ще понад півмільйона відставників можуть розраховувати тільки на допомогу держави. Раніше до підвищень пенсій чоловіки ставилися скептично, вважаючи їх разовою акцією. Але не тепер. До кінця року виплати збільшаться на третину. Це відбувається вперше. Значить це всерйоз і надовго, кажуть вони.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net