Новини на ВІККАВіККА-новиниДо Черкас завітали найменші представники приматів – карликові мавпочки

До Черкас завітали найменші представники приматів – карликові мавпочки

- Advertisment -

Екзоти-мандрівники. У Черкасах на місяць оселилися одні з найменших представників приматів – карликові мавпочки. За розміром – не більші кошенят. Приміром, зріст карликової ігрунки менший за 15 сантиметрів. Важить вона лише 100-150 грамів. Є на виставці мавпи й побільші – зелена та макака резус. А також: синьо-жовтий папуга Ара, нільський крокодил і тигровий пітон. Більше про екзотів – у сюжеті Ольги Скорик.

«Хрещатик-Сіті» перетворився на гуртожиток для екзотичних тварин. Тут і нільський крокодил Гена, і велетенський синьо-жовтий папуга Річчі, і навіть тигровий пітон Моня.
Валерія, відвідувачка виставки: «Такой приятный».
Та найбільше тут приматів – карликових мавпочок. Найменші з найменших – карликові ігрунки. Вони радше схожі на волохатих насуплених сов. Важать до 100-150 грамів. А довжина їхнього тіла близько 15 сантиметрів. По сусідству з карликовими – біловухі ігрунки. Ці трішки більші за своїх родичів. Є на виставці і білячий саймірі – цю мавпу через її забарвлення ще називають «мертва голова». А поруч із ним – домівки білоплечого та бурого капуцинів. По-сусідству мешкає білоноса мавпочка.
Діма, відвідувач виставки: «Мені сподобались маленькі мавпочки, бо вони дуже красиві».
Серед більших приматів – макака-резус. Індійці вважають цю тварину священною і часто залишають для неї на полях частину свого врожаю. У компанії із 16 мавп, які завітали до Черкас, найбільш товариська – Олена. Вона фотомодель – позує перед об’єктивом та заграє до відвідувачів. Це представниця так званих зелених мавп.

Вікторія, відвідувачка виставки: «Вперше в Черкасах я бачу таку виставку. І дітям цікаво, і дорослим. Тим паче, що ніде таких маленьких ми ще не бачили. Дуже цікаво та дуже гарно».
Свою колекцію Олександр збирав упродовж 2 років. У природі ці екзотичні тварини мешкають у Західній Африці, у верхів’ях Амазонки, в Колумбії, Бразилії, Еквадорі, Перу, а також у лісах Азії, Пакистану, в Індії, Китаю та Гімалаях. Найдорожчі, говорить, мініатюрні мавпочки. За день на утримання екзотів господарі витрачають до 200 гривень. Найбільше гості припали до душі, а деякі й до шиї, черкаській малечі.
Яна, відвідувачка виставки: «Я ще не бачили папуг».
Денис, відвідувач виставки: «Мені сподобалися мавпочки. Ця змія сподобалася. Оцей папуга, крокодил».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Над Черкащиною збили 27 безпілотників ворога – Табурець

Від самого ранку захисники неба відбивали численні ворожі атаки на Черкащину. Про це пише Ігор Табурець, Начальник Черкаської ОВА. Силами...

Черкащанка – призерка чемпіонату Європи з кікбоксингу

У хорватському Загребі відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WAKO, у якому взяли участь 1330 учасників з 30 країн Європи....

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас