Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаські опозиціонери збирають підписи проти Президента, губернатора та мера...

Черкаські опозиціонери збирають підписи проти Президента, губернатора та мера Черкас

- Advertisment -

Усю владу – геть! Члени Ради опозиційних сил Черкащини почали збирати підписи проти Президента України Віктора Януковича, губернатора Черкащини Сергія Тулуба та мера Черкас Сергія Одарича. Говорять, що проти Януковича з 15 жовтня назбирали вже 20 тисяч підписів. У зборі підписів проти губернатора та мера поки що істотних результатів немає. Чим не догодили опозиціонерам представники влади – дивіться в наступному сюжеті.

На засіданні Ради опозиційних сил Черкащини її представники, як і завжди, критикували чинну владу. Розпочали з Президента.
Наталія Старікова, голова Черкаської обласної організації «Фронту Змін»: «Президент страны шел на выборы с программой «Украина для людей». Обещал улучшения жизни для украинцев уже завтра. Но, к сожалению, это завтра не наступило. Уже понятно, что оно и не наступит».
Виступили і на підтримку новітніх політв’язнів – Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Їхній арешт, на думку опозиціонерів, свідчить про те, що, цитую, «маховик репресивної машини набирає обертів» і про «рецидив тоталітаризму».
Анатолій Бондаренко, голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина»: «Вирок, який був винесений Кіреєвим, – це вирок українській демократії. Я думаю, тільки громадянське суспільство здатне сьогодні повалити цей режим».

Нещодавно «Фронт Змін» виступив із ініціативою збору підписів за відставку чинної влади. Представниця політсили на Черкащині Наталія Старікова стверджує, що вже назбирали близько 20 тисяч. Тож підтримати «підписну кампанію» вирішили й інші опозиціонери.
Леонід Даценко, голова Ради опозиційних сил Черкащини: «Показати приклад усім черкащанам не боятися, а активно діяти у стратегічному напрямку, якого дотримується вся опозиція, щодо України проти Януковича».
Свої підписи представники місцевих організацій «Фронту змін», ВО «Батьківщина», «Української народної партії», «Народного руху України» та «Нашої України» на протестних листівках поставили, позуючи перед камерами. Пообіцяли також почати збір підписів проти губернатора та мера.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Міський голова повідомив про наслідки нічної атаки дронів на Черкаси

Учора вночі місто Черкаси зазнало атаки ворожих БПЛА. Унаслідок влучань у Черкасах сталося п’ять пожеж. Поблизу вже розгорнули оперативний...

Внаслідок атаки шахедів у Черкасах гасили 5 пожеж (ВІДЕО)

В ніч із 3 на 4 травня внаслідок російської агресії зафіксовано 5 пожеж за різними адресами у місті Черкаси....

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас