Балаклеївська ОТГ Ростислава Ситніка створює благоустрій для мешканців громади (ВІДЕО)

Коли децентралізація розширила можливості громад. Одна з наймолодших громад Черкащини за півтора роки існування створює благоустрій для громади.

Ростислав Ситнік, голова Балаклеївської ОТГ:

"Дійсно, можливостей збільшилося, за рахунок більшого надходження коштів до бюджету. За рахунок прямої співпраці центральними органами влади і звичайно за рахунок ПДФО на рівні 65% , завдяки тому, що у нас багато підприємств на території".

Капітальні та поточні ремонти доріг, реконструкція нічного вуличного освітлення, якісне надання адміністративних послуг. Такі пріоритетні напрямки роботи визначили самі ж мешканці громади. Відтак, торік в громаді проклали асфальт на чотирьох вулицяхна суму понад два мільйона гривень. А сьогодні мешканці громади радіють ремонту дороги державного значення, яка проходить через село – а це повна заміна асфальтного покриття, грейдерування та вирівнювання обочин, очистка водовідвідних канав.

Ростислав Ситнік, голова Балаклеївської ОТГ:

"Є тепер якісне асфальтне покриття на чотирьох дорогах, на двох дорогах в селі Теклиному кладовища і до дитячого садочка. У селі Малому Старосіллі до дитячого садочка та Балаклеї до кладовища.Також проводяться поточні ремонти доріг. А це більше ніж 20 вулиць."

Вже у перший рік існування громади створений у Балаклеївській громаді був створений Центр надання адміністративних послуг. В умовах карантину ЦНАП працює на дистанційному режимі роботи, а у звичайному – обслуговує понад два десятка осіб .на день.

Віра Деньщикова, начальниця відділу Центру з надання адміністративних послуг Балаклеївської сільради:

"Через центр надання адміністративних послуг надає 122 адміністративні послуги. Планується видавати ІD-картки та закордонні паспорти. Здебільшого, найчастіше надаємо послуги соціального характеру. Це субсидії, допомоги, різного виду пільг".

До того ж, на зупинках громадського транспорту встановили нові павільйони для пасажирів. А впродовж 2019 було освітлено 11 вулиць .

Ростислав Ситнік, голова Балаклеївської ОТГ:

"Вдалося зробити вуличне освітлення на 11 вулицях за що мешканці вдячні і якщо брати по відсотках, то вже понад 90 відсотків громади освітлено і в цьому році плануємо завершити цей процес і поставити в цьому крапку"

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут