Американець пролетів ластівкою крізь ущелину в Китаї

Американець пролетів ластівкою крізь ущелину в Китаї. Любитель вінгсьюту Джеб Корлісс здійснив стрибок, який назвав найяскравішим і найскладнішим у кар’єрі.

Американський каскадер Джеб Корлісс здійснив політ, який він назвав найзначнішим за всю свою кар’єру. У спеціальному костюмі, який має назву вінгсьют, він пролетів між двома вузькими горами, які бувають лише в Китаї. Стрибок здійснювався з вертольота над горою Ланшань у провінції Чжецзян на сході КНР. Отвір, завглибшки майже 300 метрів, має ширину 20 метрів, а у своїй найвужчій частині – всього 3,5 метра. Зі швидкістю 160 км/год екстремал благополучно пролетів крізь щілину, після чого розкрив парашут.

Джеб Корлісс, вінгсьютер: «Це – найчудовіше, що я колись зробив у житті. Я неймовірно щасливий, що зміг це здійснити. Я турбувався, що не зможу. Навіть майже був упевнений у цьому. Поняття не мав, чим все це закінчиться, але не хотілося нікого засмучувати. Китайці були до мене дуже добрі».

Днем раніше Корлісс зробив також три пробні стрибки з польотом через п’ятиметрову щілину в горі Цзянлан. У цілому за плечима у 37-річного каскадера вже близько тисячі стрибків по всьому світу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net