Новини на ВІККАСпортивні новиниЗіграно сім турів Чемпіонату Черкащини з футболу

Зіграно сім турів Чемпіонату Черкащини з футболу

-

Триває перше коло Чемпіонату Черкащини з футболу. У ньому вже зіграно сім турів. В одному з поєдинків туру в Черкасах один із претендентів на медалі – «Зоря» із Білозір’я – приймав монастирищенський «Авангард». Футболісти «Зорі» здобули переконливу перемогу, забивши у ворота суперників 5 «сухих» м’ячів.

Напередодні звітного матчу в білозірській «Зорі» відбулася зміна тренерського складу. Гравцям команди був представлений новий головний тренер Ігор Столовицький. Футболісти «Зорі» порадували нового наставника і нечисленних глядачів результативною грою. Щоправда, в першому таймі їм вдалося забити лише раз – гол на рахунку Віталія Підвисіцького. Зате після перерви у воротах «Авангарду» побували ще чотири м’ячі. Їхніми авторами стали Михайло Лисоконь, В’ячеслав Гамалій, Вадим Ковтуненко та Євген Трандафілов. У підсумку 5:0 – більш ніж впевнена перемога «Зорі».
З таким же рахунком команда ЗАТ «Боровицьке» із Чигирина обіграла аутсайдера вищої ліги золотоніський «Спартак». Результат 4:0 зафіксовано в поєдинку ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» та катеринопільської «Нашої Ряби». Вольову перемогу з рахунком 2:1 над уманським «Іллічівцем» здобув кам’янський «Холодний Яр».
Зараз перший рядок турнірної таблиці з 15 очками посідає «Холодний Яр». Три колективи набрали по 12 очок. Це команди Шполи, Чигирина та Білозір’я. У суперечці бомбардирів попереду два гравці зі Шполи – Олександр Миславський і Сергій Янчук, в активі яких відповідно 6 та 5 голів.