Життя у стилі хіп-хоп

Донька учасника шоу «Танці з зірками» Миколи Коваленко Амелія Коваленко сьогодні чемпіонка України з хіп-хопу. Танцями займається з трьох років. Черкаська танцівниця – дворазова віце-чемпіонка з хіп-хопу та диско, віце-чемпіонка відкритого Кубка Росії. Брала участь у чемпіонаті світу та у міжнародному фестивалі в Польщі. Подробиці танцювальної кар’єри – знає Наталія Кириленко.

Амелія Коваленко займається танцями ще з трьох років. Сьогодні вона чемпіонка України з хіп-хопу. У своєму арсеналі вже має понад сто нагород. Серед них – більше тридцяти золотих медалей, також багато срібних та бронзових. Слава 12-ти річну черкащанку не зіпсувала. Вона щира і відверта.

Амелія Коваленко, чемпіонка України : «Я обычный ребенок, ко мне относятся так, как и к другими и общаются так, как и с другими. У меня просто есть свои достижения, по-моему, это у каждого».
Аби мати гарну форму та удосконалювати свої навички з хіп-хопу Амелія тренується щодня, – запевняє тренер.
Вікторія Коваленко, мама і тренер : «Занимается она очень-очень много. Так как приходится мне быть и мамой и тренером, то это, конечно, не просто. Потому что ребенок воспринимает меня больше как маму , а не как тренера и поэтому бывает накладно».
Черкаська чемпіонка навчається у шостому класі. За словами Вікторії Коваленко, вона не лише досягає чогось на паркеті, але й встигає добре навчатися в школі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net