Забобони допомогають спортивним перемогам

Черкаські спортсмени – народ забобонний. Майже в кожного є свої прикмети, які допомагають, як слід, налаштуватися на боротьбу. Звичний ритуал, який здійснює спортсмен перед стартом, допомагає впоратися зі стресом. Найголовніший забобон людей світу спорту полягає в тому, що вони ніколи і нікому не розповідають про секрет своїх вірувань. Незважаючи на це, кореспондентці ВІККА-НОВИН Наталі Кириленко все ж таки вдалося довідатися таємні прикмети деяких черкаських спортсменів. Далі про це у сюжеті.

Виявляється, призер Кубка України з фітнесу Олексій Горішний, аби здобути перемогу на змаганнях, завжди тренується в одному і тому ж одязі.
Олексій Горішний, призер Кубка України з фітнесу: «Может, это и глупо, но я считаю, что она приносит мне удачу. Если я одел ту же самую одежду и одни соревнования принесли мне успех, то и на следующихх она мне поможет».
Чотириразовий чемпіон світу з фітнесу Максим Оробець також спортсмен забобонний. Навіть жартома не дозволяє собі думати про поразку. Він переконаний: це негативно впливає на його спортивну долю.
Максим Оробець, чотириразовий чемпіон світу з фітнесу: «Некоторые говорят, мы проиграем, все, конец света, даже шутя. Для меня это очень серйозно, то есть ни в коем случае нельзя такое говорить ни в шутку, ни всерьез, ни мимолетом, тем более думать об этом».
Перед виїздом на змагання черкаські спортсмени проводять певні ритуали і вдома з рідними.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net