За крок від перемоги

-

За крок від перемоги. Ведучи в рахунку впродовж усієї гри, «Черкаські Мавпи» здалися на останніх хвилинах. Маріупольцям, які посідають третю сходинку турнірної таблиці, вони поступилися лише трьома пунктами. Натомість черкаські вболівальники нарешті побачили на паркеті команду та красиву гру. А новий гравець Кенні Аделеке, який почав тренуватися за день до матчу, зібрав дабл-дабл і порадував трибуни двома слем-данками. Подробиці – у викладі Марії Гаврилян.

Старт домашньої гри «Мавп» із БК «Азовмаш» продемонстрував велику жагу до перемоги нашої команди. Злагоджена гра помаранчево-чорних одразу почала приносити свої дивіденди. Першу десятихвилинку підопічні Холопова закінчили з перевагою в 4 очки – 24:20. На початку другої чверті активізувалися гості. Їм вдалося навіть зрівняти рахунок. Проте «Мавпи» швидко повернули собі перевагу. Особливо відзначився новий гравець Кенні Аделеке. Черкаських шанувальників баскетболу він порадував двома слем-данками поспіль. На велику перерву команди пішли з рахунком 47:43. Третій період також став результативним для господарів поля. Спільними зусиллями вони записали на рахунок команди 25 пунктів. «Азовмаш» натомість накидав лише 15. Двозначний відрив черкащанам вдалося протримати майже до кінця гри. Спорткомплекс «Будівельник» шаленів від щастя – нарешті довгоочікувана перемога. Проте окрилені успіхом і добряче втомлені, гравці втратили пильність. Низка прикрих помилок зіграла на руку супротивнику. За 3 хвилини до фінальної сирени маріупольці наздогнали господарів поля. Надактивна та напружена гра мала драматичну кінцівку. БК «Азовмаш» повіз додому чергову перемогу – 82:85.

Артур Дроздов, капітан БК «Азовмаш»: «Они с начала игры почувствовали свою игру. К концу 3 четверти у нас уже не было сил, но мы в очередной раз проявили характер».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «37 минут мы боролись, но, как обычно, в очередной раз нас подвели нелепые потери в концовке игры».
Пригнічений настрій «Черкаським Мавпам» доведеться розвіяти оперативно. Вже в четвер на домашньому паркеті вони зустрічають БК «Кривбасбаскет».