Хто в Черкасах найсильніший?

Богатирі, шикуйсь! Цієї неділі в Черкасах визначали найсильнішого рятівника. Щорічні змагання серед студентів і курсантів Академії пожежної безпеки засвідчили: не перевелися ще богатирі на черкаській землі. Мірялися силами учасники змагань у чотири етапи: рухали автівки, перекидали скати, носили мішки з піском та … піднімали дівчат. Скільки представниць прекрасної статі під силу взяти на руки черкаським котигорошкам, знає Ірина Гришко.

Ірина Гришко, кореспондент: «Уже третій рік поспіль черкаські рятувальники перетворюються на справжніх богатирів! Свою силу та витримку вони демонструють у спортивно-розважальному шоу на березі Дніпра».
Змагання «Богатир-рятівник» серед курсантів Академії пожежної безпеки заснував її колишній ректор Віталій Бут. Майданчик для «силових звершень» традиційно надає комплекс «Бочка». Організатори заходу сподіваються: з кожним разом змагання силачів ставатимуть масовішими. Адже чоловічі здоров’я, краса та сила завжди запитані в суспільстві.
Микола Кришталь, т. в. о. ректора АПБ ім. Героїв Чорнобиля: «Вони показали свою живучість. У майбутньому ми плануємо залучити ВНЗ міста і нашого міністерства. Мета одна – це пропаганда здорового способу життя».
Цьогоріч свої сили випробовували тридцятеро черкаських котигорошків – студенти чотирьох факультетів закладу.

Василь Бузько, в. о. проректора з роботи з персоналом: «Ці всі хлопці проявляли свої найкращі вольові якості і фізичні кондиції».
Подивитися на силачів зібралося чимало молоді. Оцінити, наскільки «міцні горішки» черкаські юнаки, на свято завітав заслужений майстер спорту України, визнаний богатир Віктор Юрченко.
Віктор Юрченко, заслужений майстер спорту України: «Хай переможе найсильніший!».
Перше випробування для учасників – «Рятувальна тяга». За 1 хвилину хлопці мали протягти автомобіль першої пожежної допомоги якнайдовше. Завдання не з легких: вага автівки – 7,5 тонни.
І хоча не кожній парі учасників вдалося дотягти важку ношу до завітної білої стрічки, юнаки продемонстрували неабияку фізичну підготовку. Результат тренувань став у нагоді учасникам і під час другого етапу змагань – «Автопідйомник». Юні силачі тричі перекидали скат вагою триста кілограмів!
Аби дати можливість учасникам перевести дух, присутніх своїми танцями розважав танцювальний колектив «Екстрим».
Після кількахвилинного перепочинку – знову до справи, встановлювати командні рекорди в комплексній естафеті. Тут рятувальникам довелося і мішки з піском носити, і колоду перетягувати, і спецтехніку знову «приборкувати».
Останнє випробування – «Пожежна карусель». На зігнутих у ліктях руках студенти по колу носили спеціальну конструкцію, вагою 50 кілограмів, на якій розмістилися четверо дівчат.
Потому сучасних котигорошків вітали на сцені. Найсильнішою судді визнали команду факультету оперативної діяльності, переможцем шоу став її член Євген Москалець. До успіху хлопців привели три прості речі.
Ігор Маладика, тренер команди-переможця: «Наполегливі тренування, єдність і жага до перемоги».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут