Вольова перемога

-

Черкаський «Славутич» здобув другу перемогу в Чемпіонаті України серед команд II ліги. Цього разу підопічні Олександр Кирилюка обіграли одеський «Чорноморець-2» з рахунком 3:1, першими пропустивши м’яч у свої ворота. Після трьох турів «Славутич» перебуває на третьому місці у своїй групі. Черкащани на два очки відстають від новокаховської «Енергії» та стрийської «Скали».

Господарі почали потужно. Вже на перших хвилинах вони створили кілька небезпечних моментів. Однак першими забили юні одесити. Сула, опинившись сам на сам із голкіпером, спокійно розібрався з Крупниченком. Відігратися підопічним Олександра Кирилюка вдалося незадовго до перерви: Олександр Лобов хорошим пасом вивів на зручну позицію Олексія Шуляка, який влучно пробив у кут воріт. Ще до відпочинку господарі могли вийти вперед, проте м’яч уперто не йшов у ворота суперників.
Другий тайм так само минув в атаках черкащан. Найактивнішими у складі «Славутича» цього вечора були Гуд, Таран і Сергійчук. І наприкінці матчу господарям все-таки вдалося дотиснути одеситів. Спочатку після навісу з кутового найкраще зорієнтувався у штрафному майданчику Михайло Сергійчук. А через 7 хвилин відзначився Дмитро Кобіков, який використав націлену передачу Євгена Гуда.
У суботу черкащани зіграють у Хмельницькому з «Динамо». А 17 серпня у Свердловську їх очікує матч II попереднього етапу Кубка України проти місцевого «Шахтаря».