Власники маломірних човнів відкрили сезон на воді (ВІДЕО)

Зі справжніми моряцькими почестями та під гул моторів. Так на першому причалі у Черкасах стартував навігаційний сезон. На воду вийшли близько сотні маломірних суден. Водний старт побачила й наша знімальна група.

Моряцьке благословення та попутній вітер. На першому причалі сьогодні свято. Після кількамісячного застою човни нарешті виходять на велику воду.

До дебюту на дніпровських просторах пан Сергій готувався ще з початку весни. Найважливіше на воді, каже, це безпека.

Сергій, човняр: "Рятувальні жилети для всіх членів, які знаходяться в човні. Також правила є на воді. Все як на землі. Так і на воді".

Для Олександра ж вихід на воду не просто хобі, а сімейна традиція. Чоловік підкорює дніпровські простори скільки себе пам’ятає. А це понад сорок років.

Олександр, човняр: "Із батьком моїм рідним я почав виходити на воду в шість років. Поки він був живий, я з ним весь час проводив на воді, бо він міг мене взяти ще. Коли подорослішав – сам виходив на воду".

Про відкриття навігації тут сповіщають щодуху. Микола Іванович робить це за моряцькими канонами – б’є у всі дзвони.

Микола Іванович, човняр: "Тридцять п’ять човнів вийшло. Але до вечора вийде більше. У випадку якоїсь неприємності, човневласники знають мобільні телефони, звонять. Ми можемо вислати човна, надати допомогу".

Маршрутів для любителів водної стихії на Дніпровських просторах чимало, каже начальник причалу Василь Мороз. Підкорюють їх як досвідчені човнярі, так і новачки.

Василь Мороз, начальник причалу №1: "Причал має десь 400-500 чоловік. Кожного року човновласники міняються. Тут цілі сімейні традиції. Починаючи від діда, дід передає синові, а син своєму синові. Молоді хлопці, навіть дівчата у нас є човновласники.

Насолодитися відпочинком на воді черкаські човнярі запрошують всіх охочих. Для цього облаштовують тут кожен куточок.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net