У черкаських підкорювачів водної стихії свято

У черкаських підкорювачів водної стихії свято. Уперше за всю історію існування веслування на байдарках і каное в Черкасах створили обласну федерацію. До цього в нашому місті існував лише обласний осередок усеукраїнської федерації. У планах очільників активно популяризувати веслування серед містян і зробити Черкаси другою водною столицею.

Друге дихання відкрилося в черкаських веслярів. Нарешті і в них є власна обласна федерація з веслування на байдарках і каное. Про неї вони давно мріяли.

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Останні п’ять років осередок був недієвий. Не було ніякої співпраці з усеукраїнською федерацією. Сьогодні в обласну федерацію ввійшли гідні члени. Це – люди, які живуть спортом, уболівають за нього, допомагають підняти рівень веслування у нас в області на той рівень, який був за радянських часів. Я хочу, щоб про нашу школу знали, як колись про «Авангард», щоби кожен третій черкащанин розумів, що таке байдарка та каное».

Обласну федерацію очолила справжня спортивна еліта. Серед обраних – срібний призер Олімпійських ігор Олександр Мотузенко, чемпіон світу серед майстрів Олексій Нагуляк, директор ДЮСШ із веслування Катерина Коваленко, тренер Ольга Шарова та суддя національної категорії Ольга Ремез. Створена федерація розширить можливості для розвитку веслування в області, переконаний заступник президента федерації Олексій Нагуляк.

Олексій Нагуляк, заступник президента Черкаської обласної федерації з веслування на байдарах і каное: «Обрані нові люди, які постараються внести щось нове, корисне та потрібне в наш вид спорту. Це значний крок у розвитку цього виду спорту в нашій області».

Не приховує радості і тренер черкаської ДЮСШ із веслування Павло Кучер. Чоловік на воді понад 20 років.

Павло Кучер, тренер: «Скільки себе пам’ятаю, то щодругий у Черкасах займався цим видом спорту. Ми живемо біля такої великої річки! Перевага цього виду спорту велика. Високі досягнення наших спортсменів не спромоглися досягти спортсмени з жодного іншого виду спорту. Хочеться створити умови для дітей, щоби вони лишалися в нашій школі, приносили нам перемогу, звучав гімн нашої країни».

Сьогодні члени федерації вже розпочали підготовку до старту сезону. Свято спорту відбудеться 1 травня на водноспортивній базі ДЮСШ із веслування. Спробувати себе на воді матимуть змогу всі охочі.

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Це буде не тільки змагання, але й свято для дітей. Буде каша, юшка. Будуть різні змагання, люди зможуть спробувати себе на човнах різного типу, подолати свій страх. Хтось уперше, може, вийде на воду. Заходи безпеки будуть передбачені, будуть жилети та тренери».

Після юридичного оформлення обласна федерація проведе перші змагання. 11-12 травня у Смілі пройде чемпіонат області з веслування на призи Олександра Мотузенка.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net