У Черкасах стартував 22-ий чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту

Кращих рятувальників-спортсменів визначають у Черкасах. На базі Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля стартував 22-ий чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях. На змагання з’їхалися близько двох сотень рятувальників із усіх куточків України та команда Болгарії.

У Черкасах зібралися кращі спортсмени-рятувальники з усієї України і не тільки. Завітали навіть болгари. Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля приймає 22-ий чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в закритих приміщеннях.

Анатолій Бойко, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій: «В Україні 75-ий рік, як функціонує пожежно-прикладний спорт. Сьогоднішні змагання, які відбуваються вперше після утворення Державної служби України з надзвичайних ситуацій, повинні показати готовність до наступного чемпіонату світу (який буде в Південній Кореї), а також до літніх змагань. Учасникам змагань є, з кого брати приклад. Команда України – чемпіон світу 2010 року».

Змагання об’єднали майже двісті спортсменів-рятувальників. Серед них 64 майстри спорту. Перед початком стартів усіх благословив владика Софроній.

Микола Кришталь, ректор Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля: «Почесно приймати ці змагання. Наша команда – одна з провідних в області. Багато наших випускників складають збірну команду України. Це виховує мужність, готовність до виконання службових обов’язків, пов’язаних із рятуванням людей».

Наймолодшому учаснику Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту 18. Це – вихованець Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Олексій Прокоф’єв.

Григорій Рева, президент Федерації пожежно-прикладного спорту України: «Зимовий чемпіонат – це підйом по штурмовій драбині на 4 поверх, потім 100 м смуга перешкод і по висувній драбині. Коли вони закінчують змагання, спортивну діяльність, то з них виходять дуже гарні рятувальники. Вони можуть дива творити у своїй справі».

Та пробігти із штурмовою драбиною й видертися аж на четвертий поверх – справа не з легких. Важить знаряддя не менше 8,5 кг. Спортсмен із Полтави ледь переводить дух.

Сергій Панасенко, учасник змагань: «Сложновато было чуть-чуть. Физически сложно работать ногами, руками, выносливости не хватает, может. Мне нравится этот спорт экстремальностью, и я повышаю подготовку для работы».

На перемогу налаштована команда Черкаської області.

Богдан Чабан, учасник змагань, курсант Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля: «Пожежно-прикладний спорт мені дуже подобається. Захопливий, адреналін зашкалює. Черкаська команда налаштована тільки на перемогу».

За результатами двох етапів рівних не було команді Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Саме вона посіла перше місце на 22-му Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net