Студенти політехнічного технікуму долали шведську естафету

Вже вшосте в Черкаському політехнічному технікумі відбулися легкоатлетичні змагання «Меморіал Миколи Середи». Вони проводяться на честь людини, яка не один десяток років очолювала фізкультурно-спортивну роботу в цьому навчальному закладі.

Черкаський політехнічний технікум не один десяток років славиться високими показниками у фізкультурно-масовій роботі. Велика заслуга в цьому Миколи Леонтійовича Середи, який підняв фізкультуру і спорт у технікумі на якісно новий рівень.
Цього року у меморіалі Миколи Середи взяли участь студенти першого курсу Черкаського політехнічного технікуму. В індивідуальних змаганнях у дівчат дистанцію 400 метрів найшвидше пробігла Тетяна Гандзюк. Серед хлопців перемогу на вдвічі довшій дистанції здобув Павло Печенежський. Було також проведено так звану шведську естафету. Це чотири етапи з відрізками 100, 200, 300 та 400 метрів. Тут найкращою виявилася команда відділення обслуговування транспортних засобів.
А наприкінці травня в технікумі відбудеться наймасовіший спортивний захід, який проводиться двічі на рік, – традиційний «День здоров’я».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net