Справа батьків живе у дітях

Батьки живуть у своїх дітях. У жовтні минулого року в автокатастрофі загинув неодноразовий чемпіон України та Європи з карате-до, володар третього дану чорного пояса Віктор Синєбрюхов. Справою його життя були розвиток та популяризація карате та інших видів бойових мистецтв. Сьогодні справу батька продовжують діти. Створили школу бойових мистецтв його імені, старша дочка заснувала клуб «Ронін». Вихідними за ініціативи президента цього клубу відбувся перший обласний турнір пам’яті імені Віктора Синєбрюхова. Урочисте відкриття заходу бачили і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Вшанувати пам’ять видатного спортсмена та продемонструвати власні уміння на перший обласний турнір імені Віктора Синєбрюхова до Черкас приїхали представники з усієї країни. Взяли участь навіть ті, хто вже не відвідує заняття.
Роман, каратист: «Я с ним начинал заниматься, с тренером Потапенко. Сейчас уже 6 лет не занимаюсь, но ребята попросили выступить в память о нем – и я очень рад выступить».
Турнір пам’яті – не лише змагання, а данина сучасників справі Учителя. Найперше – його дітей та колег.
Юрій Потапенко, майстер спорту міжнародного класу: «Со всеми он находил общий язык, у него было много друзей, был человек необычайно трудолюбивый, но не все успел».
Утім, своїх дітей він устиг навчити власним принципам життя: на

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут