Спортсмен року

Минулоріч черкаські спортсмени плідно попрацювали на ниві спорту. Це доводить чимала кількість отриманих ними нагород. Тож найкращого спортсмена визначити неважко. На черговій колегії обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту кращим спортсменом обрали чемпіона України зі штовхання ядра Андрія Мартинюка. Найсильнішою командою назвали волейбольний «Круг», а кращим меценатом – президента федерації тріатлону Андрія Більду.
На номінацію «Спортсмен року», крім Андрія Мартинюка, претендували ще двоє спортсменів. Ними були чемпіон світу з фітнесу Максим Оробець та тріатлоніст Олексій Сюткін. Утім, за рішенням оргкомітету, перемогу здобув Мартинюк. Командою року визнано срібного призера минулорічної жіночої суперліги «Круг». Свою відзнаку отримав і ще один волейбольний клуб «Імпексагроспорт», який також був номінований у цій категорії.
Кращою спортсменкою визнано Анну Калашник. У неолімпійській категорії кращим спортсменом названо кікбоксера Ігоря Приходька. У номінації меценат року президією одноосібно було обрано Андрія Більду, який в цьому році чимало зробив для розвитку українського і, зокрема, черкаського тріатлону. Він на досягнутому зупинятися не збирається.
Андрій Більда, тріатлоніст: «Я вважаю, що це добрий аванс, він спонукає ще до більш рішучих дій, ми будемо працювати».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут