Скільки важить чемпіон

Учора в приміщенні готельного комплексу «Апельсин» відбулася офіційна процедура зважування боксерів, що традиційно проводиться перед професійним боксерським турніром. Нагадаємо, сьогодні у Черкасах відбудеться справжнє свято боксу. Відомий жителям міста інтерконтинентальний чемпіон за версією WBA у середній вазі Автанділ «Tornado» Хурцидзе цього дня проведе захист свого титулу проти узбека Куванича Тойгонбаєва. На офіційній церемонії зважування побувала кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Претенденти на титул «Інтерконтинентального чемпіона» взяли участь у процедурі зважування. Під Куваничем Тойгонбаєвим ваги вказали на відмітку 72 кілограми, у той час як Автанділ Торнадо Хурцидзе «потягнув» на 72 кілограми 800 грам. Поєдинок між ними відбудеться сьогодні ввечері. Це їхня перша зустріч на рингу. Автанділ проведе четвертий захист титулу «Інтерконтинентального чемпіона», натомість Куванич лише претендент на це звання.
Куванич Тойгонбаєв, претендент за титул «Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA»: «Рассматриваем с тренером, готовился на сборах, я думаю, достаточно подготовился к этому бою».
Обидва боксери готувались до цього бою дуже ретельно і перебувають у відмінній фізичній формі. Автанділ Хурцидзе провів на професійному ринзі 19 поєдинків, зазнавши лише однієї поразки, а його суперник Куванич Тойгонбаєв – 29 боїв при 5-ти поразках. Хурцидзе запевнив усіх: до поєдинку він готовий.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут