Сергій Конюшок встановив богатирський рекорд

А от у Долині троянд у Черкасах цього ж дня встановили богатирський рекорд. 1 червня тут відбулися майстер-класи від найсильніших людей планети. Так, чемпіон світу 2012 року, стронгмен Сергій Конюшок на честь Дня міста зміг протягти автобус, в якому одночасно перебувало 90 дітлахів, аж на 15 метрів. Загальна вага автівки при цьому склала понад 9 тонн. Крім цього, на богатирських іграх, ведучим яких був найсильніший богатир планети Василь Вірастюк, стронгмени та глядачі перетягували канати та пожежні автомобілі, перекидали гігантські колеса та піднімали гантелі, вагою 90 кг. Усе для того, кажуть богатирі, щоби нагадати Україні про важливість здорового способу життя.

Василь Вірастюк, співорганізатор змагань: «Нам головне – продемонструвати те, що ми можемо або що ще ми можемо, популяризувати наш вид спорту, здоровий спосіб життя і заохочувати молодь до занять фізичною культурою».

Віктор Юрченко, черкаський богатир: «Оскільки сьогодні свято дітей, ми хочемо посіяти саме правильний у житті вибір, що саме спорт – це є добре, що розпиття спиртних напоїв – це кисло та погано».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут