Серед призерів

-

Спортивно-оздоровчий комплекс Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля став місцем проведення чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед юніорів. На старт вийшли представники 22 областей, які змагалися у трьох вікових групах. Господарі змагань без нагород не залишилися.

У підсумку в загальному заліку збірна Черкас посіла II місце, поступившись лише спортсменам Києва (третє місце – у команди Луганщини). У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами у молодшій віковій групі Владислав Стицюк став третім. У пожежній естафеті, збірна Черкаської області у складі Володимира Лєпьошкіна, Євгена Гарячука, Максима Булдигіна та Сергія Яцури показала другий результат. У вправі зі штурмовою драбиною у старшій віковій групі Володимир Лєпьошкін фінішував третім. Найуспішніше черкащани виступили у молодшій групі. Тут переможцем став Владислав Стицюк, а Ярослав Міщенко опинився на III місці. За підсумками чемпіонату визначено кандидатів до юнацької збірної України. Серед них – і черкащанин Владислав Стицюк. До речі, юнацька збірна Черкащини з пожежно-прикладного спорту стала чемпіонкою України 2007року, а також здобула третє місце на першому чемпіонаті України в закритих приміщеннях. Останнє досягнення наші юнаки повторили у 2009 та 2010 роках. А наступного року чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків відбудеться у Харкові.