Рівні серед рівних

У Черкасах відбулася перша інклюзивна спартакіада серед учнів шкіл та дітей-інвалідів «Рівні серед рівних». Крім справжнього свята для юних спортсменів, захід покликаний привернути увагу до проблем дітей з особливими потребами. Адже у сучасному суспільстві можливості для їхньої адаптації у суспільстві обмежені. Утім, «особливі» діти радіють будь-якій можливості долучитися до життя звичайних людей, тож із задоволенням прийшли на змагання.

Ані 13 років. У неї дитячий церебральний параліч. Та попри свій діагноз дівчинка цікавиться спортом. Сьогодні випробовуватиме свої сили у грі в дартс.
Ліана Деркач, мама дівчинки: «Нам головне – участь, а не перемога».
Спартакіада «Рівні серед рівних» – перші змагання в області здорових дітей та дітей із вадами. Спартакіаду провели у спорткомплексі Черкаської пожежної академії. Благодійний фонд академії – серед спонсорів змагань.
Черкаси – третє місто в державі, яке втілило в життя проект інклюзивних змагань.
Галина Чиніна, голова громадської організації «Світоч»: «Це діти з особливими потребами і дуже важливо, щоб вони змагалися разом із здоровими. Народ, який хоче досягти успіху, повинен вирішити свої соціальні проблеми».
Попри те, що захід – явище позитивне, представники громадський організацій наголошують також на потребі не лише спільних змагань, а й навчання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net