Рекорди черкаського дельфіна!

63-річний черкащанин переплив Босфор! Черкаський дельфін Олександр Толбатов та 45-річний севастополець Олег Софяник здолали уплав 6 кілометрів за півгодини, в умовах сильної попутної течії й за температури води усього 16 градусів. Глибина моря у місці запливу склала 2200 м. Не завадило рекордсменам і інтенсивне судноплавство у протоці. Нині плавців просто переповнює адреналін та бажання поділитися враженнями про лікувальну силу води. Олександр Толбатов вже має понад тисячу прихильників його оригінальної водотерапії по всій Україні.

Спортсмени стартували рано-вранці. Спочатку планували пропливти 30 кілометрів – з Чорного моря в Мармурове, але турецька водна поліція заборонила. Усе – через інтенсивне судноплавство у протоці. Але українці настояли на своєму бажанні підкорити Босфор. Тому марафонцям таки дозволили пропливти уздовж протоки в супроводі турецьких колег. Олександр Толбатов, черкаський дельфін: «Була екстремальна ситуація,коли розходилися кораблі, то могли затягнути хвилі хлопців під гвинт кораблів. І ми тоді катером трохи відійшли, щоб уникнути зіткнення».
І хоча лікарі після попереднього медичного огляду не радили Олександру Толбатову робити такий великий заплив, він не злякався. Вода вже 10 років допомагає Олександрові Миколайовичу лікуватися від хвороб. У 99-му йому загрожувала операція через грижу на спині.
Олександр Толбатов, черкаський дельфін: «Не було б щастя, але

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net