Новини на ВІККАСпортивні новиниПодвійна перемога «Мавп»

Подвійна перемога «Мавп»

-

Подвійна перемога «Мавп». Із таким результатом черкащани провели дві домашні гри. Минулої п’ятниці вони зустрілися із БК «Політехніка-Галичина», а в неділю вийшли проти «Говерли». У першому матчі господарі майданчика трималися впевнено протягом усього ігрового часу, тримаючи дистанцію у 8-10 очок. А от івано-франківці добряче попсували нерви помаранчево-чорним. Підопічні Йовіци Арсіча у другій половині гри втратили суттєву перевагу над супротивником і ледь не програли. З подробицями Марія Гаврилян.

Рахунок у поєдинку проти львів’ян відкрили черкащани. Протягом першої 10-хвилинки на майданчику точилася жорстка боротьба за м’яч. Хоч господарі відразу повели в рахунку, але галичани повсякчас наступали на п’яти. Лише завдяки активності на підбираннях і влучним трьохочковим чверть завершилася на нашу користь – 27:19. Не поступилися лідерством підопічні Арсіча й у другому періоді. Вже до кінця першої половини гри вони оформили 10-очковий відрив. А чверть закінчилася із рахунком 46:38. Найкориснішим за цей проміжок часу для команди став Вінсент Хантер, накидавши 13 очок. Серед них були й важливі «трьошки», й ефектні данки. А після великої перерви ситуація на майданчику не змінилася. Черкащани продовжували тримати дистанцію у 8-10 очок. Натомість напруженою стала кінцівка зустрічі. За 5 хвилин до фінальної сирени активізувалися львів’яни. Їм удалося скоротити відрив із 12 до 5очок. Але підопічним Арсіча вистачило півтори хвилини, щоби знову зробити +10 на свою користь. Видовищна гра завершилася з рахунком 82:72.

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Хочу поздравить мою команду с победой. Наверное, у игроков был лучший настрой. Они очень много сил отдали, чтобы устранить Томаса. Но у нас есть, кому бросать трехочковые. Мы воспользовались этим моментом».

Натомість головний тренер львів’ян такий результат гри списав на два фактори: погане суддівство та проблеми зі складом команди.

Желько Лукаїч, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»: «У нас только один большой игрок».

Непогано складався для черкащан і початок домашньої зустрічі з івано-францівцями. Хоч гості першими заволоділи м’ячем і відкрили рахунок, але підопічні Арсіча швидко виправили ситуацію на свою користь. За кілька хвилин на табло світилося 11:4. Перша чверть завершилася із рахунком 24:17. Суттєво ситуація на паркеті не змінилася і протягом наступних 10 хвилин. Варто відзначити гру екс-гравця «Мавп» Юрія Фрасенюка. Він став автором «трьошки», яка із сиреною влучила в кошик господарів, скоротивши відставання «Говерли» – 47:41. А всередині третьої чверті підопічні Мурзіна вдруге за гру зуміли наздогнати черкащан. Період «Мавпи» завершили з перевагою в усього одне очко – 60:59. Третя зміна лідера сталася на перших хвилинах останньої 10-хвилинки. Цей відрізок ігрового часу добряче вимотав нерви черкаським гравцям і вболівальникам. Команди йшли очко в очко. За півтори хвилини до кінця гра загрожувала перейти в овер-тайм. Врятували помаранчево-чорних два із двох штрафних від Делінінкайтіса за 4 секунди до сирени. 81:80 – таким став результат цієї зустрічі.

Євген Мурзін, головний тренер БК «Говерла»: «Хороший матч получился. Поздравляю обе команды. Мы сумели преодолеть разрыв в 12 баллов во второй половине. Почему не смогли так играть на протяжении всего игрового времени? В этом будем разбираться».

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Для нас была очень сложная игра. Думаю, было бы легче выиграть, если бы фокусировались на своей работе. Во второй половине мы сделали слишком много глупых фолов».

У результаті двох домашніх зустрічей черкащани впритул наблизилися до своїх супротивників у турнірці та йдуть сьомими одразу після «політехів».