Пляжне задоволення!

Пляжний волейбол набирає популярності у Черкасах. Цього року тут вже вдруге проходить масовий всеукраїнський спортивний захід. Цього разу – 2-й етап Чемпіонату України серед чоловіків. Масовість свята волейболу здивувала навіть організаторів. Чемпіонат об’єднав учасників 35 команд з усіх областей України.

Сонце, вода, яскрава форма та купа вболівальників – насолода під назвою літо поєдналася зі спортивним святом. Усіх найкращих волейболістів України вітає 2-й етап Чемпіонату України серед чоловіків. Додає спортивної наснаги й традиційний гімн. Він піднімає на ноги навіть звичайних відпочивальників. Так з кожним роком шалена популярність пляжного волейболу ще більше зростає.
Максим Булатецький, голова обласної Федерації пляжного волейболу: «Підтвердженням цього є участь черкаських спортсменів в Чемпіонаті України. З 35 пар наших тут 3 – з Черкас та Черкаської області. Цього разу черкаські спортсмени вже здобули кілька перемог».
Цього року, – сподіваються організатори чемпіонату, – дві черкаські команди потраплять до списку кращих. Це програма мінімум. Максимальне ж завдання – прославити Черкащину та добре відпочити. Адже волейбол – це гра, що несе азарт та здоров’я.
Микола Бабич, член збірної команди України з волейболу: «Це моя професія, вона приносить мені прибуток, а ще – задоволення».
Богдан та Дмитро Гиричі, черкаські волейболісти: «Ця гра класна тим, що коли ти рухаєшся по піску, потім втомлюєшся і ідеш купатися. Гра дозволяє виявити не лише командні, а й індивідуальні якості».
У братів-близнюків Дмитра та Богдана є своя унікальна техніка та секрети перемоги. Завзятий братерських дух та однакова зовнішність збивають з пантелику усіх суперників.
Богдан та Дмитро Гиричі, черкаські волейболісти: «Вони не знають куди бігти, як грати. – А судді плутають? – Так, постійно просять чіпляти номери. У нас є ще один секрет – одноковий зріст!».
Перемозі сприяє і гарна організація змагань, – впевнені в Асоціації пляжного волейболу України.
Антон Бушний, 1-й віце-президент Асоціації пляжного волейболу України: «Тут природа допомагає, організація та площадка ідеальні, дякуємо Максиму Булатецькому!».
На майбутнє в асоціації планують проводити чемпіонати на Черкащині і взимку. Сьогодні до відкриття готують велику зимову залу у селі Свидівок Черкаського району.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут