Олексій Сюткін здобув срібло

Днями в Криму завершився Чемпіонат України з триатлону. На змагання з’їхалися найсильніші спортсмени, які поєднали відразу три види спорту – біг, плавання та велосипед. За звання найсильнішого боролися близько ста українських спортсменів та три атлети з Росії та Білорусі. Черкаський спортсмен Олексій Сюткін здобув срібло у змаганнях серед чоловіків.

Велосипедні перегони спортсменів на Чемпіонаті України з триатлону запам’яталися неочікуваним падінням кількох спортсменів. Утім, черкасець Олексій Сюткін, на щастя, обійшовся без них. Велоперегони він завершив у трійці кращих і перед бігом програвав лідеру лише 11 секунд.

Олексій Сюткін, чемпіон Європи з триатлону: «Подготовка у меня вроде как удалась, потому что в плавании я 30 секунд с прошлого года добавил, на велосипеде тоже один из лучших».

Андрій Глущенко, триразовий учасник Олімпійських ігор: «Доволен, пока идет подготовительный период, сейчас о результате говорить рано, идут подготовки к лету».

За словами президента федерації триатлону України, цьогорічні результати вітчизняних триатлоністів його повністю задовольняють.

Андрій Більда, президент Федерації триатлону України: «І спираючись на результати, які ми сьогодні бачимо, а це справді результати світового рівня, можемо констатувати, що в сезоні 2010 року буде дуже багато несподіванок».

Загалом, черкаські триатлети в Ялті зуміли здобути ще дві нагороди. Серед юніорів Вікторія Завгородня привезла срібло, а Дар’я Фетченко – золоту медаль.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут