На проміжному фініші

-

Завершується перше коло чемпіонату області з футболу. Більшості команд вищої ліги до перерви залишилося зіграти по одному матчу. Поки що у турнірі впевнено лідирує «Холодний Яр» із Кам’янки. Друге та третє місця ділять ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» і ЗАТ «Боровицьке» з Чигирина.

В останніх двох турах чинний чемпіон області «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» на своєму полі приймав конкурентів у боротьбі за медалі. Спочатку підопічні Петра Славінського зіграли з лідером турніру кам’янським «Холодним Яром». Господарі відкрили рахунок завдяки автоголу, але ще в першому таймі отримали у відповідь три голи від Вдовіченкова, Рубанчука та Гопки. На початку другого тайму Янчук скоротив відставання до мінімуму, але на більше шполяни не спромоглися, програвши у підсумку 2:3. Наступним їхнім суперником була команда ЗАТ «Боровицьке» з Чигирина. Футболісти Шполи перемогли з рахунком 2:1, повернувши собі друге місце в турнірній таблиці. В інших поєдинках 10 туру лідер «Холодний Яр» вдома обіграв смілянський «Явір» – 3:0. «Зоря» (Білозір’я) в Золотоноші розгромила «Спартак» – 6:0. А в Умані місцевий «Іллічівець» та чорнобаївський «Колос» зіграли внічию 1:1.
Зі стовідсотковим результатом продовжує лідирувати команда Кам’янки – 8 перемог у восьми матчах і відповідно 24 очки. По 18 набрали команди Шполи та Чигирина, по 15 – «Явір» та «Зоря».
У суперечці бомбардирів попереду два гравці ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Сергій Янчук та Олександр Миславський, в активі яких відповідно 8 і 6 м’ячів.

Останній тур першого кола чемпіонату області відбудеться 17 липня. У центральному матчі в Чигирині зіграють ЗАТ «Боровицьке» та «Холодний Яр». А любителі футболу Черкас матимуть змогу спостерігати за поєдинком «Зорі» та катеринопільської «Нашої Ряби».