Легкоатлетична першість

Легкоатлетична першість. Декілька сотень спортсменів стали учасниками щорічної першості факультету фізичної культури ЧНУ ім. Б. Хмельницького. До участі у змаганнях долучилися легкоатлети з низки навчальних закладів міста. Кращих із кращих визначали в декількох видах змагань. Проходило легкоатлетичне протистояння на бігових доріжках спортивного комплексу «Манеж».

Лише швидкі, гнучкі та спритні поз’їжджалися у спортивний комплекс «Манеж». В одному приміщенні легкоатлетів зібрала Відкрита першість факультету фізичної культури з легкої атлети ЧНУ імені Б. Хмельницького.

Леонід Нечипоренко, доцент кафедри спортивних дисциплін: «У цьому році відбувається 30-ий Відкритий чемпіонат університету з легкої атлетики, присвячений пам’яті Михайла Нестеренка. Людині, яка багато часу пропрацювала у ЧНУ, яка є одним із засновників легкої атлетики в Черкаській області».

Понад дві сотні учасників визначали кращих у семи видах змагань: бігові на різні дистанції, стрибках у висоту та довжину, метанні ядра та командній естафеті.

Дмитро Нємков, учасник: «На цих змаганнях ми відстоювали честь нашої групи та прославляли наш університет. Багато друзів моїх тут змагаються. Треба, звісно, проводити такі змагання. Нас це всіх зближує, ми спілкуємося».

Випробувати свої сили на університетській першості завітали і спортсмени із ЧДТУ, АПБ імені Героїв Чорнобиля та учні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. За словами судді Леоніда Нечипоренка, змагальники не скільки конкурують, а й працюють на результат і вчаться працювати в команді.

Леонід Нечипоренко, доцент кафедри спортивних дисциплін: «Насамперед, це навчальні змагання для студентів, щоби вони подивилися, як організовуються змагання, самі взяли участь. Це – досвід. Тому результати важливі, але більше ці змагання для команди та згуртування групи».

Тривало спортивне протистояння протягом усього дня. Переможці отримали кубки, грамоти та незабутні спогади.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net