Новини на ВІККАСпортивні новиниКращі гімнастки міста змагалися за першість Черкас

Кращі гімнастки міста змагалися за першість Черкас

-

Граційна першість. Кращі гімнастки міста змагалися у палаці спорту "Будівельник". Найжаданішим трофеєм для майже сотні дівчат було звання чемпіонки Черкас із художньої гімнастики. Змагання краси та грації тривали протягом двох днів. Із коротким оглядом – наші журналісти.

Лише юні, граційні та спортивні зібралися в палаці спорту "Будівельник". Тут понад 70 юних спортсменок змагаються за звання чемпіонки міста з художньої гімнастики. Виходять у десяти вікових категоріях та низці спортивних розрядів.

Вероніка Попова, головний суддя змагань: "Діти випробовують нову програму. Дуже багато змінюється з 2015 року будуть введені ще зміни і вже їх приміняємо. Також переглядаємо діток маленьких. У багатьох це взагалі перший старт. І їм важкувато, бо вони губляться в великих залах".

На килимі ПС "Будівельник" свої вміння демонструють спортсменки віком від 6-ти до 14-ти років. Поборотися за чемпіонське звання завітала й 11 річна Даринка. Гімнастикою займається скільки себе пам’ятає. І присвятити цій справі хоче також і своє майбутнє.

Дар’я Діхтяренко, гімнастка: "Об’їздила всю Україну. Побувала на багатьох змаганнях. Я дуже хочу бути тренером з гімнастики, бо мені дуже подобається гімнастика. Я зараз хочу показати себе в повну силу".

Учасниці чемпіонату борються не лише за золоті нагороди, а й за перепустки на чемпіонат України, кажуть організатори. Адже саме ця першість є відбірковою. За результатами змагань сформують збірну міста з художньої гімнастики.

Вероніка Попова, головний суддя змагань: "Виконують функцію підготовки та формування команди на чемпіонат України. Дітки по старше із них буде формуватися збірна команда але це залежить від того, як працюватимуть діти".

Зрештою, серед найстарших чемпіонкою міста стала Яна Загуба. Ще одне золото у категорії 2001-го року народження виборола Дарина Новоселиця. Серед 10-річних чемпіонками стали Єлизавета Волошина та Дарина Матощук.