додому Новини на ВІККА Спортивні новини Футболісти «Уманьферммашу» стали володарями Кубка Черкащини-2011

Футболісти «Уманьферммашу» стали володарями Кубка Черкащини-2011

0

Черкаський «Славутич» зіграв п’ятий поєдинок в аматорській лізі України з футболу. У гостях підопічні Олександра Кирилюка поступилися команді «Нове Життя» з Полтавщини – 1:2. Після п’яти турів в активі «Славутича» 6 очок. А тим часом футболісти «Уманьферммашу» стали володарями Кубка Черкащини-2011. У вирішальному поєдинку на стадіоні «Іллічівець-Умань» підопічні Анатолія Дегтярьова в серії післяматчевих пенальті здолали торішнього переможця «Зорю» (Білозір’я).

На відміну від попередніх років, цьогоріч Обласна федерація футболу вирішила провести фінальний матч не в Черкасах, а в Умані. У першому таймі більше ініціативу виявляли білозірці, які створили кілька небезпечних моментів. А на 22-ій хвилині «Зоря» повела в рахунку: навіс Індутного, і Александров завдає влучного удару головою – 1:0. Останню ж десятихвилинку першого тайму активніше провели господарі, на вістрі атак яких постійно перебував досвідчений Сергій Янчук. Саме від нього найбільше надходила загроза воротам «Зорі».
Другий тайм фінального поєдинку почався потужним ударом Ігоря Індутного – м’яч струсонув поперечину воріт. А на 55-ій хвилині уманчани відігралися. Янчук, отримавши пас, пройшов правим флангом, прострілив у штрафний майданчик, де В’ячеслав Гончарук, випередивши захисників і голкіпера, переправив шкіряну кулю в сітку – 1:1. Після цього суперник мали не одну нагоду для того, щоб ще в основний час вирішити долю почесного призу, але рахунок до кінця другого тайму залишився нічийним.

У додатковий час цікавого на полі було мало. Запам’яталася лише велика кількість падінь і порушень, яких вистачало і в основний час. Тож усе вирішувала серія пенальті. Вже під час першого удару Янчук не зміг переграти голкіпера «Зорі». А фатальними для білозірців стали промахи Поліщука та Індутного – м’яч в обох випадках летів вище воріт. У підсумку в серії пенальті – 4:3 на користь «Уманьферммашу».
Футболістам уманської команди вручено Кубок Черкащини, медалі та дипломи. Медалі та грамоти отримали і гравці «Зорі».