Новини на ВІККАСпортивні новиниФутболісти черкаського «Славутича» успішно стартували в новому чемпіонаті України

-

Футболісти черкаського «Славутича» успішно стартували в новому чемпіонаті України. У першому турі вони з рахунком 3:0 обіграли футбольний клуб «Тернопіль». Цікаво, що на старті минулого чемпіонату черкащани з таким же результатом здолали іншу тернопільську команду – «Ниву».

У стартовому складі черкащан вийшли три новачки – два крайні захисники Бриж і Кучеревський і півзахисник Фабунмі, орендований у київського «Арсеналу». Саме останній став однією з головних дійових осіб зустрічі та був визнаний найкращим гравцем матчу.

У перші хвилини більш активно діяли гості. Втім поступово підопічні Олександра Кирилюка почали прибирати ініціативу до своїх рук, а всередині першого тайму відкрили рахунок. Олавале Фабунмі пройшов із м’ячем до кута штрафного майданчика та відправив шкіряну кулю в дальній верхній кут. Згодом мав забивати Євген Гуд, але м’яч після його удару головою пролетів повз ворота. Суперники відповіли кількома гострими випадами, проте надійно зіграв голкіпер Олексій Крупниченко.

Після перерви черкащани додали в активності й довели гру до впевненої перемоги. Спочатку Фабунмі не зміг переграти голкіпера тернополян. Але через кілька хвилин господарі забили вдруге. Сергій Таран обіграв захисника та влучно пробив із лінії штрафного майданчика. А невдовзі Роман Дацюк заробив пенальті, який чітко реалізував Євген Гуд. Наприкінці матчу гості могли забити гол престижу. Однак Семенець після виходу сам на сам не зумів переграти Андрія Лєнчінкова.

Наступний тур у другій лізі запланований на 21 липня. Зокрема, черкаський «Славутич» має зіграти в Южному з «Реал Фармом».